Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
malülen emeklilik
06 Mays 2024 - 05:53:44 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: malülen emeklilik  (Okunma Says 11639 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
afyonby33
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 50

« : 24 Aralk 2009 - 01:29:19 »

hastalýðým ilerliyor ayakta zor duruyorum malulen emekli olabirmiyim esnaf baðkur yatýrýyorum yardýmcý olurmusunuz yol gösterecek arkadaþlara ihtiyacým var
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #1 : 24 Aralk 2009 - 10:21:50 »

forumda arama yaparsan bu konudaki yazýlarý bulabilirsin, önce onlarý bir oku istersen. sonra baðkur kaçýncý basamaktasýn, kaç yýllýk pirim yatýrmýþlýðýn var, pirim borcun var mý, ms nedeniyle hiç rapor aldýn mý, aldýnsa iþgörememezlik oraný ne kadar? bu bilgileri verirsen yardýmcý olmamýz daha kolay olur.

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #2 : 24 Aralk 2009 - 14:03:38 »

birde baðkura kayýt olmadan önce ms miydin yoksa sonramý ms oldun baðkurun þartlarý var çünkü hasta olduktan sonra baðkura kayýt olaný emekli etmiyor arkadaþým allah yardýmcýn olsun
afyonby33
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 24 Aralk 2009 - 20:28:37 »

ben hasta olmadan ssk lýydým çýlþamadaðým için ve muhtar olduðum için mecbur baðkur lu oldum rapor almadým 236 tl aylýk veriyorum
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #4 : 25 Aralk 2009 - 09:50:10 »

yinede baðkurla bir görüþ fikir al daha önce ssk lý olduðunu durumlarý anlat  belki saðlýk güvenceni aktarma yoluyla olabilir konuþ derim ben
zuhal
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #5 : 25 Aralk 2009 - 13:26:56 »

O KADAR KOLAY EMEKLÝ ETMÝYORLAR ARKADASIM BEN 3 KERE DENEDÝM HEP REDDETTILER

EGER ANKARADA ADAMIN VARSA OZAMAN OLABILIYORSUN

ESKIDEN SADECE MS OLMAN YETERLIYMIS AMA ARTIK DEGIL
afyonby33
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 26 Aralk 2009 - 02:39:46 »

pazartesi konaþacaðým zuhal durumumuz belli ben 1.5 yýldýr elimde birþey taþýyamýyorum yýkýlýyorum saðým güçsüz sað ayaðý sürüyorum ayaða kalkamayýncamý emekli edeceklernasýl geçineceðiz düþünmüyorlar
*seyhan*
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #7 : 09 Ocak 2010 - 18:32:24 »

ben ms yim ama ankarada adamým yoktu emekli olduðumda ms nýn edurumunu bakarak emekli eediyolar
doga
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 83

« Yantla #8 : 09 Ocak 2010 - 22:54:20 »

Sigorta numarasý ms teþhisinden önce ise 1800 günde emekli olunabiliyomuþ ama ms teþhisinden sonra ise skk numarasý þuan için emekli olunamýyomuþ benim ssk numaram ms teþhisinden sonra isteðe baðlý ödüyorum ama þuan olmam gerekirken ve hakkýmken emekli olamýyorum nasý bi devletse bu 2000 yýlýndan beri msim ilk 5 yýlým sorunsuz geçti sonra ayaklarýmý etkiledi tek baþýma dýþarda baðýmsýz yürüyemiyorum tekerlekli sandalye kullanmama raðmen þuan malulen emekli olamýyorum siz yinede iyice araþtýrýn..

Kalp kirmak o kadar kolay ki bir hata yaparsin hemen kirilir peki ya o kirilan kalbi düzeltmek kirmak kadar kolay midir
*seyhan*
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #9 : 11 Ocak 2010 - 23:14:36 »

DOGA GEÇMÝÞ OLSUN YÜRÜMENDE SORUN VAR ASLINDA EMEKLÝ OLMAN GEREKÝR ÜÇ KERE HAKKIN VAR BENDE 2004 TE MALÜLEN EMEKLÝ OLDUM
doga
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 12 Ocak 2010 - 01:08:35 »

Saolun sizede geçmiþ olsun benim ssk numaram ms teþhisinden sonra olduðu için emekli olamýyomuþum ms teþhisinden önce olmuþ olsaydý þuan olabilcektim sanki biz keyfimizden emekli olmak istiyoruz iyi olsak zaten gider çalýþýrdýk nasý bi devlet nasý bi kanun ise bu

Kalp kirmak o kadar kolay ki bir hata yaparsin hemen kirilir peki ya o kirilan kalbi düzeltmek kirmak kadar kolay midir
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #11 : 12 Ocak 2010 - 11:10:43 »

benim ssk numaram ms teþhisinden sonra olduðu için emekli olamýyomuþum ms teþhisinden önce olmuþ olsaydý þuan olabilcektim
Kusura bakma ama benim kafam bunu basmadý. Sana emekli olamayacaðýný bildiren yazýyý buraya yazabilir misin? Olumsuz cevabýn dayanaðýný çok merak ettim.Sana sözlü olarak ifade edildiyse o baþka tabi. Kafamýn basmamasýný da þöyle izah edeyim: Kiþi þeker hastasý diyelim. bu hastalýðý dolayýsýyla da hastalýðýna dair raporlu ilaçlarý var ama herhangi bir özürü yok. sonra ssk lý oluyor diyelim ve sonra da þeker hastalýðý ilerleyip ayaklarýna zarar veriyor ve ayaklarýný kullanamaz hale geliyor. bu kiþi malulen emeklilik için baþvuruyor. bu kiþiye senin þimdi ayaklarýn þekerden dolayý felçli durumda þu an %70 de rapor almýþsýn ama kusura bakma sen ssk dan önce þeker hastasýymýþsýn senin emeklilik için 25 yýlý doldurman gerek deniyor. senin durumunda böyleyse bunu benim kafam basmýyor yasal bir dayanak göremiyorum böyle biey demeleri söz konusu bile olamaz.ama senin ssk lý olmadan önce ms olduðunu gösteren raporunda bir de iþ görememezlik oranýn gösteriliyorsa iþ baþka. bu durumda da o tarihteki raporundaki oranýn mesela %40 ise þimdi %65 den yukarda olmasý gerekir ki malulen emekli olabilesin. neyse uzatmayayým sen detaylarý verebilirsen daha net konuþabiliriz.

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #12 : 12 Ocak 2010 - 12:57:18 »

sevgili doða önce geçmiþ olsun arkadaþým sen baðkurmu ssk mý ödüyorsun anlamadým bu uygulamayý baðkur yapýyordu ssk deyince þaþýrdým allah yardýmcýn olsun
YiLDiRiM-44
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 126

KiÞiSêL ÑêYiM VãRKi iLêTiM ôLSûÑ

« Yantla #13 : 12 Ocak 2010 - 19:21:20 »

bende þubat sonunda malülen emekli olmak için heyete gireceðim.Noroloji artý psikiyatri desteðiyle raporumu alacam(DOKTORLAR SÖZ VERDÝ) iþ raporu almakla bitmiyor ankarada bi dayýn varsa olursun yoksa imkaný yok.þubatta olamasamda özür raporundan dolayý 3600 gün 15 yýllýk ssk giriþi ile 2016'da emekli olacam

Allah hepimizin yardýmcýsý olsun

êÑ BûYûK FêLãKêT GûÑãHLãRýÑ ãÐýRLýÐý ãLTýÑDã êZîLêRêK ûMîTSîZLîÐê DûÞMêKTîR
doga
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #14 : 13 Ocak 2010 - 14:37:46 »

Benim ssk numaram ms teþhisinden sonra olduðu için emekli olamýyomuþum Ankaradan gelen mektuptada kanunlara göre malulen emekliliðim onaylanmadýðý yazýo ilhan arkadaþým þuan zaten baðkur ssk biaraya toplandý yani toplam 3600 15 yýlý dordurmak gerekiyo nasý bi devlet bu ya heryerde tanýdýðýn varsa insan yerine koyuluyosun çalýþabilcek durumda olsak zaten çalýþýrýz ama bu kanunlar ve devlet ne yazýkki bunu anlamýyo Allah hepimizin yardýmcýsý olsun..

Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Mart 2020 - 08:21:03