Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
hangi iðneleri kullanýyorsunuz
06 Mays 2024 - 01:16:24 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: hangi iðneleri kullanýyorsunuz  (Okunma Says 5837 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
afyonby33
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 50

« : 19 Mays 2009 - 16:48:52 »

arkadaþlar ben beteferon kullanýyorum faydasýný görmüyorum sizler hangi iðneyi kullanýyorsunuz faydasýný görüyormusunuz yardýmcý olursanýz sevinirim
yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« Yantla #1 : 19 Mays 2009 - 19:51:36 »

valla ben hertürlü igneyi kullandim. Yani hicbirinin garantisi yokki ise yariycak diye. Drum bunu kullan diyo bende aliyom. Yani artik ya tutarsa hesabi.
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #2 : 20 Mays 2009 - 00:38:21 »

Ben de Betaferon kullanýyorum 4 yýldýr.
afyonby33
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 50

« Yantla #3 : 20 Mays 2009 - 13:11:13 »

arkadaþlar ben faydasýný görmüyorum 7 aydýr kullanýyorum sizlerde deðiþiklik varmý sizlerede geçmiþ olsun
Fato$
Ziyareti
« Yantla #4 : 20 Mays 2009 - 15:53:06 »

Ben 1998-1999 yilina kadar 1 yil boyunca Betaferon kullandim.Bu hastaligimin baslarindaydi ve bana hicbir faydasi olmayacagini anlayip biraktim..Ondan sonra ,bugüne kadar sadece boyun hareketlerime dikkat edip,kimyasal maddelerden koruyorum kendimi..Yillardir cok iyim sükürler olsun,dikkat ettigim sürece ne atak nede MS sikayetleri yasadim..
Ben diyorum ki,önce doktorlar bu hastaligin sebebini bulsunlar,sonra ilac igne yapsinlar !!!
ahmet68
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 62

« Yantla #5 : 20 Mays 2009 - 16:13:46 »

valla ben yaklaþýk olarak 12 yýl betaferon kullandým ve kullanmaya devam ediyorum.þuan için allaha çok þükür iyiyim.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

19 ubat 2018 - 02:47:12