Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

rebif 44
16 Mays 2024 - 23:22:53 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: rebif 44  (Okunma Says 9156 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
bonnyn
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« : 26 Eyll 2007 - 01:05:45 »

'arkadaþlar' Ben 6 aydýr febif 44 kullanýyorum. Aþýya vücudumun alýþmasý çok zor oldu. Þimdi yaþadýðýn tek sorun aþýyý yaparken çok caným yanýyo merak ediyorum bu tedaviyi uygulayan baþka dostlar varsa eðer, sizler neler yaþýyosunuz?

bonnyn
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #1 : 26 Eyll 2007 - 01:18:06 »

Caným gecmiþ olsun buz iyi geliyor iðne yaptýðýn yere uygula valla bende sen gibi idim saðolsunlar burdaki dostlar yardýmcý oldular
denemesi bedava arkdaþým Kahkaha Kahkaha
saðlýcakla tebessümle kal..
bonnyn
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 26 Eyll 2007 - 01:24:17 »

aþýyý yaptýktan sonramý uyguluyosun buzu yoksa yapmadan öncemi uyuþturmak amaçlý uyguluyosun???

bonnyn
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #3 : 26 Eyll 2007 - 01:26:50 »

Caným yapmadan önce iðne yapcaðým yere uyguluyorum  sonrasýnda ben uygulamýyorum cünkü soðuk ya iðne yeri þiþiyor benim öyle oldu denedim yapmadan önce uygula gecmiþ olsun kib. arkdaþým
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #4 : 26 Eyll 2007 - 01:31:02 »

boony canýmcým bende 2006 Hazirandan beri kullanýorum Rebif 44 mg yi.Ýlk baþlar bide ben ne kadar süre ile kullanýlacagýnýda bilmiodum bir gün aralýklarala vuruldum az kaldý taklaya geliodum.. neysee..Bonny biraz zor oluo Rebif 44 ama iðne olmadan önce bir agrý kesici birde olduktan bir iki saat sonra bir agrý kesici alýrsan agrý ve ateþin düþer dr.um bana öle tavsiye etti sende gene de bi danýs.bide rebif 44 bende kýzarýklýklara yolacýo alerjý gýbý onun ýcýnde krem verdi rebif 44 hakkýnda söliyeceklerim þimdilik bunlar sevgilerle...

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
bonnyn
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 26 Eyll 2007 - 01:46:50 »

ya çok saðolun  benimde aþýyý uyguladýðým her bölgede kýzarýklýk oluyor nefret ediyorum aþýlarý yapmaktan

bonnyn
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #6 : 26 Eyll 2007 - 10:56:57 »

caným çok geçmiþ olsun.Bende 6 aydýr kullanýyorum iðnemi dolaptan 2-3 saat önce çýkarýnca sorun olmuyo.Bide aðrý kesicileri unutma.Tabi cerenin tavsiyesi üzerine buz uygulamayý 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #7 : 26 Eyll 2007 - 10:57:51 »

Bende daha önce rebif kullanýyodum iðneyý yapmadan önce yapýcagým bölgeyý buzla ovuyodum biraz ..
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #8 : 26 Eyll 2007 - 12:08:09 »

Ben iki yýl kullandým, buz la masajdan sonra uguladým. birde her hafta sonu yaglý kremle masaj yaptýrdým... igneyi uyguladýðým yerlere...
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #9 : 26 Eyll 2007 - 17:37:54 »

boony bende iki yýldýr kullanýyorum rebif i kýzarýklýk larým aðrýlarým hala devam ediyo bende çok sýkýldým ama çaremiz yok

sailes
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #10 : 26 Eyll 2007 - 19:05:36 »

arkadaþlar bu rebif44 ile betaferon arsýnda ne gibi bi fark var bilgilendirirseniz sevinirim
xyzaltun
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 13

« Yantla #11 : 01 Ekim 2007 - 11:14:59 »

mrb bilgehan ben ben de 23 022006 dan bu yana kullanýyorum bende ilk baþlarda zorlanýyordum yan etkilerinden ama geçti 1 saat önce aðrý kesicimi içiyorum ardýn dan iðne mi çýkarýyoum ve yapýyorum buz falan uygulamýyor alkol pansumaný yapýyorum...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 ubat 2021 - 04:29:31