Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

DAYANAMIYORUM BU AÐRILARA ARTIK :(
16 Mays 2024 - 10:10:39 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: DAYANAMIYORUM BU AÐRILARA ARTIK :(  (Okunma Says 8019 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Bihter
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« : 12 Kasm 2007 - 15:15:37 »

Arkadaþlar benimle ayný sorunu paylaþan varmý. Yaklaþýk bir aydýr KOL, BACAK, BEL VE SIRTIMIN TAM ORTASINDA þiddetli bir þekilde aðrýlar hissediyorum. Geceleri uykumdan aðlayarak uyanýyorum. Dayanýlacak gibi deðil. Ýlk baþlarda avonex vurdurduðum zaman iki gün boyunca böyle aðrýlar olurdu ama þimdi devamlý çekiyorum bu acýyý. Aðrý kesicide fayda etmiyor. Aðrýlarýn yanýnda birde halsizliðim vardý doktoruma söyledim. Dodex verdi bana halsizliðim gitti ama aðrýlarda bir azalma yok.
Of Of 

Mutluluk Gözyaþlarýnýn Arkasýna Saklanýr Hiç Ummadýðýnda Güneþ Açtýrý Verir...
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 155

« Yantla #1 : 12 Kasm 2007 - 18:29:33 »

bihter ben fizyoterapistim bence tensi denemen lazým bi yakýnýnda bi fizyoterapist varsa ona sor bi tens aleti al 60 yada 80 ytl arasýnda deðiþiyo ama ms hastalarýnýn sýrt agrýlarýnda iyi sonuç verdiðini biliyorum aletin ufak ayarlarý var onu bi bilene yaptýrýp nasýl kullanacagýnýda ögrenmen lazým geçmiþ olsun denersen sonucu yaz umarým sendede agrý kontrolu saglar bu tens aleti þimdiden geçmiþ olsun rabbim acil þifalar versin.
muhammet kaya
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 360

NE OLCAK BAKALIM

« Yantla #2 : 25 Aralk 2007 - 22:54:10 »

sengaliba çokdüsünüyorsun arýlarý düasünme bence aklýga geldiðinde baska seylerlen ilgilen

geçmiþ olsun

Sen benim icin bir nefes,
sen benim icin bir umut ,
Istanbul benim icin bir cennet,
Istanbul benim icin bir sen
ve sen o cennetin icinde bulunan lanetli bir hazine...
yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« Yantla #3 : 26 Aralk 2007 - 00:29:52 »

öncelikle cok gecmis olsun.Ben biryerde okumustum agrili ms icin aslinda bir epilepsi ilaci olan oxcarbezepin´de deneniyormus.Öncelikle tabiki doktoruna bir danis, belki bir faydasi olur.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #4 : 26 Aralk 2007 - 12:21:30 »

geçmiþ olsun arkadaþým aðrýlarýn sende neler yaþattýðýný anlýyorum bendede vardý ve aþýrý aðrý kesici alýyordum dr um b12 baktýrdý en az seviyeye düþmüþtü ve dodex verdi 1 ay hergün aldým þimdi ayda bir alýyorum ve þükür aðrýlarým geçti sende dr unla konuþ sana gerekeni verecektir:) sevgiyle
Bihter
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #5 : 27 Aralk 2007 - 10:13:59 »

Ýlginiz için için hepinize teþekkür ederim arkadaþlar ama benim aðrýlar hala devam bir deðiþiklik yok. Ne ilaç ne dodex fayda etmiyor. Doktorum LYRICA diye bir ilaç verdi ama oda fayda etmedi.

Mutluluk Gözyaþlarýnýn Arkasýna Saklanýr Hiç Ummadýðýnda Güneþ Açtýrý Verir...
nese
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 692

« Yantla #6 : 02 Ocak 2008 - 17:53:26 »

geçmiþ olsun bihter
ben de bu günlerde ciddi sorunlar yaþýyorum
ama ara ara gidiyor
bu zorlu günleri
atlatmak ümidi ile........
sevgiler
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #7 : 05 Ocak 2008 - 18:06:20 »

GECMÝÞ OLSUN CANIM RABBÝM ACÝL ÞÝFALAR VERSÝN,ÝNÞALLAH BÝRAN ÖNCE ÝYÝLEÞÝRSÝN DUA ÝLE HOÞCA VE HUZURLU KAL....
andaç
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #8 : 07 Ocak 2008 - 17:19:27 »

ÇOK GEÇMÝÞ OLSUN AÐRIYI DÝNDÝRMEK ÝÇÝN KULAK MEMESÝNÝ OVUÞTURUNCA GEÇÝYORMUÞ DÝYE DUYMUÞTUM ÝNÞALLAH GEÇER
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #9 : 07 Ocak 2008 - 19:31:19 »

kardeþ çok geçmiþ olsun. böyle elimiz kolumuz baðlý biþey yapamamak çok sinir bozucu ama iþte doktorlar bile bi çare bulamýyo biz ne yapalým  Ney

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 17:17:47