Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

ben geldiiiim
14 Mays 2024 - 14:06:47 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ben geldiiiim  (Okunma Says 5515 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« : 06 Austos 2007 - 19:51:56 »

selam arkadaþlar. 15 gün çok güzel dinlendim. moral depoladým,kara kýzýmla bol bol vakit geçirdim, vee tabiki doktorumun tavsiyesini uyguladým bol bol yüzdüm. her gün 11-19 arasý bana yakýn bir havuzda yüzdüm. ve azda olsa bacaklarýmda biraz güç kazandýðýmý hissediyorum adýmlarýmýn arasýndaki mesafede biraz arttý. þimdi istanbuldada bi havuza üye olup devam etmeyi düþünüyorum. mitoksantron tedaviminde de kan ve idrar tahlilleri neticesinde bazý deðerlerin istenilen seviyeye düþtüðünü söyledi mefküre hnm. aðustos ayýnda 1 serum daha alýcam . yardýmsýz 100 metre den fazla yürüyebilirsem baþka bir ilaç tedavisine daha baþlayACAKMIÞIM geliþmeleri sizinle paylaþýcam yeni ilacýn ne olduðunu soramadým ayak üstü bu kadar konuþa bildik. her zamanki gibi gene çok yoðun. hepinize sevgiler saygýlar.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #1 : 06 Austos 2007 - 21:00:29 »

hoþgeldin kivo dinlenmiþ,enercik bi ses gördüm sende 
geliþmelerede çok sevindim 
tekrar hoþgeldin

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #2 : 06 Austos 2007 - 21:23:39 »

hoþgeldin arkadaþým,tatil çok iyi gelmiþ moralinin iyi olmasýna çok ama çok sevindim.hep bu þekilde enerji dolu olmaný diliyorum...MS'te iyi geliþme gösterdiðine  çok sevindim.kendine iyi bak....
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #3 : 06 Austos 2007 - 22:45:23 »

hoþgeldin kivo abi,hep böyle enerji dolu kal. Kahkaha
inþallah senin ve diðer arkadaþlarýmýzýn hep böyle iyi haberlerini alýrýz.
sevgi ve saðlýcakla kal
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #4 : 07 Austos 2007 - 13:39:07 »

Kivo hoþgeldin.Ýyi olmana ve geliþmelere çok sevindim.Ýnþallah daha da iyi olursun.Sevgi ve saðlýkla kal
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #5 : 07 Austos 2007 - 13:47:05 »

Hoþgeldin kivo tatilinin iyi geçmesine sevindim darýsý baþýmýza  insallah hep daha güçlü daha iyi hissedersin kendini
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

23 ubat 2019 - 14:57:34