Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Yýllar Sonra iyileþmek MÜmkün mü?
13 Mays 2024 - 11:30:00 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Yýllar Sonra iyileþmek MÜmkün mü?  (Okunma Says 6969 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Ajda2
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« : 17 Aralk 2015 - 12:31:20 »

Arkadaþlar merhaba.Ms i hala anlamaya çalýþan biri olarak size bir sorum olacak.Ms te iyileþme süreci aylar yýllar boyu devam eder mi?Mesela ben görme kaybý yaþadým 1 yýl önce.hala tam düzelme olmadý.bu Zamandan sonra düzelme olmaz denilebilir mi?yoksa yavaþta olsa düzelme devam edebilir mi?kýsacasý gözümden ümidimi kesmeli miyim?çýkmadýk Candan ümit kesilmez diye mi düþünmeliyim?Allah hepimize þifalar versin.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 17 Aralk 2015 - 14:14:49 »

Göz ile ilgili ataklarda zaman alabiliyor düzelmeler.Ama bunu sürekli düþünüp kafanýza takmazsanýz vücudunuza düzeltebilmek için geniþ bir alan ve fýrsat vermiþ olursunuz.Biliyorum zor ama  birde bunu denemekten baþka çare yok...
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #2 : 17 Aralk 2015 - 16:17:21 »

mrb ajda haným ms.seyri ilk 10 yýlý devirdekden sonra insan iiyiye gider benm býldiðim bu

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
Ajda2
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 17 Aralk 2015 - 17:21:16 »

Sercan bey 10 yýlý hasarsýz veya az hasarla atlatýrýz inþallah.benim dediðim genel bi süreç deðil de sadece bi ataðýn iyileþmesi devam eder mi?yani yýllarca yürüyemeyen bi insan gün gelir yürüyebilir mi?ben de þu an bulanýk görüyorum Zaman'la daha iyi olabilir mi?yani bu hastalýk sürece baðlý mý?
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #4 : 18 Aralk 2015 - 10:04:06 »

vallahi ajda haným ben kendýmden ornek vermek ýstýyorum ben 2003.den beri ms.im 2015 yýlýna kadar çok þeylerle karþýlaþdým ettim bir kötü oldum bir iyi oldum en son atagýmý 2011.de gordum ogundur bugundur hiç daha gormedim 2 senedir hiç birþey vurulmuyorum ýgnemýde býrakdým ilaçlý mr cekdýrdým tahlýl verdým hiç bir sýkýntým yok þuandada ALLAH a þükür çok iiyim plaklarým sönük çýkdý vs. keni doktorun kendin olacaksýn sizin dediðiniz hiç öyle birþey duymadým ben bulanýk görmeniz tabiki geçer bende az gormedým zamanýnda beným duydugum sadece 10 seneyi deviren bir ms.linin ms.seyri iyiye gider diye duydum sadece

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #5 : 18 Aralk 2015 - 15:23:07 »

Bireysel farklýlýklar ms te her zaman var .Ataðýnýzda umarým düzelir biranönce.Ms in belirsiz bir yönü hep var malesef ama stresten uzak çok düþünmeden vücudunuza fýrsat verin lütfen...
Ajda2
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 18 Aralk 2015 - 20:53:32 »

Çok teþekkür ederim ilginize.doktorum kesin açýlacak demiþti.her kontrolde tekrar açýlacaðýný söylüyor.ama maalesef dediði kadar hýzlý bi ilerleme deðiþme olmuyor.mr da belli olmuyor mu bu hasarlar?ya da ne olacaðý.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #7 : 19 Aralk 2015 - 15:05:55 »

Dediðim gibi bilinmezzler ms te herzaman var.Dr düzelicek dediyse düzelir ama durumunuzu en iyi o bilir.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 02:41:16