Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
yorgunum hemde cok yorgunum ne yapcagýmý bilmiyorum calýþamýyorum ve cok sýkýlýy
13 Mays 2024 - 01:41:46 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: yorgunum hemde cok yorgunum ne yapcagýmý bilmiyorum calýþamýyorum ve cok sýkýlýy  (Okunma Says 5100 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
asmin
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« : 13 Ekim 2009 - 19:26:32 »

hemde cok yorgunum ne yapcagýmý bilmiyorum calýþamýyorum ve cok sýkýlýyorum emes oldugumu ögrendigimde cok bunalmýþtým Karizmatik bir hafta boyunca aglayýp duruyordum cünkü bi gözüm kör olmuþtu dýsarý cýkamýyordum taký kortizon alana ve gözüm acýlýncaya kadar þimdiyse dýsarý her cýktýgýmda kalabalýklara katýlamýyorum cünkü basým agýrýyor baþýmýn agrýsý beni öldürüyor ha bide ben sigara içiyorum býrakmak istiyorum ama olmuyor ben güçsüzmüyüm acaba bunuda bilmiyorum
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 13 Ekim 2009 - 20:21:36 »

Dr unuzla görüþüp yorgunluk için bir takviye isteseniz b vitamini .multivitamin yada baska bir destek.Sigara konusundada keþke býrabilseniz azaltmayý deneyin bari
neco54
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 52

« Yantla #2 : 15 Ekim 2009 - 20:12:54 »

merhaba ,bende sigara içiyordum yaþ39 sigaraya asýktým içmeden duramýyordum ve hergün baþaðrýsý yarým kutu vermidon alýyordum desem yalan olmaz ve yine bitmeyen baþaðrýsý , grip oldum biraz da inat cevreden biraz uzak durdum ve býraktým allahýma sükürler olsun baþaðrýlarým bitti inanmasý zor ve 4 sene gecti birdaha da baþlamadým, burdaki arkadaþlar saðolsun vitamin isimleri söylediler dr.onayýndan sonra almaya baþladým  su an zýmba gibiyim  ...
Zerone
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

« Yantla #3 : 20 Ekim 2009 - 13:08:49 »

bende sigaraya ms oldukdan sonra basladým býrakmak ýstýyorum ama alýskanlýk halýne geldýk yemekden sonra dayanamýyorum ýcýyorum hastalandýkdan sonra bende kalabalýk ortamlarda bulunmakdan pek hoslanmýyorum benýmde basým agrýyo sený durumunu cok ýyý anlýyorum cok cok gecmýs olsun
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #4 : 21 Ekim 2009 - 23:28:47 »

Yav bu sýgara olayý artýk aldý baþýný gidiyor.
Birilerinin dur deme vakti geldi ve geciyor ama kim dur diycek ne kadar gecerli olcak.
Yorgunluða gelince ben kendi adýma böyle durumda doktoruma söylediðimde
ilac verdi ve gayet iyi geldi.Sevgili asmin inan yaþanýlan þeyler hep ayný bende yaþadým ama artk geldi gecti.
Biraz sanýrým bizim elimizde kendimize daha dikkat etmeliyiz yediðimiz gýdalar cok fark ettiriyor.
Bende kalabalýk ortamda yani coðu zaman sýkýlýyorum,geriyor biran önce eðer ki elimden geliyor yapa biliyorsam o ortamý terk ediyorum.
Gecmiþ olsun...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

21 Mart 2021 - 14:30:02