Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
YOLU YORDAMI NEDÝR?
13 Mays 2024 - 09:16:55 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: YOLU YORDAMI NEDÝR?  (Okunma Says 4067 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
meltemeltem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« : 05 Nisan 2009 - 20:46:29 »

BÝLÝYORSUNUZ 15 GÜN OLDU BEN ÖÐRENELÝ.DOKTORUM KORTÝZON VERÝRDE HASTANEYE YATMAK ZORUNDA KALIRSAM ÇOCUKLARIM VE ANNE BABAMA NASIL ANLATACAÐIM?ÇOCUKLARIMI DOKTORUMA GÖTÜRECEÐM BELKÝ AMA YA ANNEM LE BABAM?ONLAR KALP HASTASI ANNEMDE TANSYONDA VAR.HEPSÝ HEPSÝ ÇOK ACI ÇEKECEKLER.EVLATLARIM PERÝÞAN OLACAK.KAHROLACAKLAR.KIYAMAM BEN ONLARA YAAA.NEOLUR BANA AKIL VERÝN.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 05 Nisan 2009 - 21:20:16 »

Meltemcim öncelikle geçmiþ olsun caným.Seninle sohbette konuþmuþtum belki hatýrlarsýn.
MS tanýsý konduktan sonra önce ben de annemi ve babamý düþünmüþtüm,onlara açýklamak
istememiþtim çünkü annem de babam da hastaydý.Onlarý üzmek istememiþtim.Tedaviye baþ
ladýktan sonra dr um gerekli açýklamayý yaptý,annem,babam,abim,yengem,arkadaþlarým bana
çok destek oldular ve sevdiklerim sayesinde daha güçlü oldum.Ýnsan MS ile mücadele esna
sýnda sevdiklerinin yanýnda olmasýný ve destek olmasýný istiyor.Bence dr un gerekli açýklamayý
yapacaktýr.Sen sakýn moralini bozma ve üzülme.Seni sevenler senin üzülmene daha çok üzü
lecektir bence.Saðlýk,sevgi ve dualar seninle olsun daima.
nurcan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1819

« Yantla #2 : 05 Nisan 2009 - 22:36:55 »

caným tekrar geçmiþ olsun .insan gerçekten kendinden çok en yakýnlarýný düþünüyo seni çok iyi anlýyorum .bana kortizon verdiðinde doktorum hastanede yatmadým günlük hastaneye gidip serumumu vurulmuþtum belki sendede bu þekilde olur.canýmyaa kahrolacak bi þey yok ortada  bunada alýþýrsýn  benim de kýzým  var iki yaþýnda  çocuklarýný öp yerime. kendi iyi bak

kýzým iyiki varsýn hayatýmda
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #3 : 06 Nisan 2009 - 15:29:17 »

Meltem anne ve babana hastalýðýný söylemen en iyisi olur bence. Sonradan bir þekilde öðrenirlerse onlardan sakladýðýn ve paylaþmadýðýn için daha çok üzülebilirler. Onlarý da doktoruna götür, uygun bir þekilde o anlatsýn istersen. Ayrýca sen onlardan saklamaya ve belli etmemeye çalýþtýkça daha çok sýkýntýya girersin ki bizim hastalýðýmýzda sýkýntýdan uzak durmak gerekiyor. Hem illaki hastalýðýn kötüye gidecek diye birþey yok ki MS'te. Gençlik yýllarýnda bir atak geçirmiþ ondan sonra 30-40 yýl boyunca bir daha hastalanmamýþ insanlar var. Neden sende bunlardan biri olmayasýn? Hemen moralini bozma. Bu atak sen için son ataðýn olur inþallah. Saðlýkla kal...

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

15 Haziran 2022 - 11:22:07