Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
YORGUNLUKLA MÝCADELEDE ?
13 Mays 2024 - 11:18:40 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: YORGUNLUKLA MÝCADELEDE ?  (Okunma Says 13443 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« : 20 Aralk 2008 - 15:51:43 »

Arkadaþlar hepimizin ortak derdi yorgunluk için hangi ilaçlarý , destekleri , varsa vitaminleri kullanýyorsunuz ?

Ben eskiden pharmaton kullanýyordum vitamin bir süre sonra midemi rahatsýz etmeye baþladý.Þimdilerde koenzim Q10 içiyorum çok memnunum. Aklýma sonra geldi birarada modiodal kullanmýþtým ondanda memnundum
« Son Dzenleme: 20 Aralk 2008 - 17:47:45 Gnderen: oslem » Logged
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #1 : 20 Aralk 2008 - 17:58:43 »

yorgunluk için hiç bi ilaç, vitamin kullanmýyorum ... vitaminlerin benim vücudumda etkisi sýfýr hiç etkilemez beni  onun içinde kullanmam ...

Mslidostlar facebook
doga
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 83

« Yantla #2 : 21 Aralk 2008 - 01:43:58 »

mrb bende koenzim Q,amantadin, benexol b12 kullanýyorum memnunum..

Kalp kirmak o kadar kolay ki bir hata yaparsin hemen kirilir peki ya o kirilan kalbi düzeltmek kirmak kadar kolay midir
safiye sultan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 836

« Yantla #3 : 22 Aralk 2008 - 10:57:31 »

GÜNAYDIN BEN MONDÝODAL KULLANIYORUM GERÇÝ ÝLK KUTU AMA ÞU AN MEMNUNUM...

*Hoþumuza giden yalanlarý avuç dolusu yutarýz da, acý gerçekleri yudum yudum içeriz.
zuhal
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #4 : 22 Aralk 2008 - 16:04:43 »

ARKADASLAR MERHABA
BEN YAKLASIK BIR HAFTADIR BALIK YAGI KULLANIYORUM GUNDE 2000MG
KENDIMI COK DINC HISSEDIYORUM
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #5 : 22 Aralk 2008 - 16:11:30 »

yorgunluk için hiç bi ilaç, vitamin kullanmýyorum ... vitaminlerin benim vücudumda etkisi sýfýr hiç etkilemez beni  onun içinde kullanmam ...

vitaminlerin benim vücudumda etkisi sýfýr hiç etkilemez derken yani dýþardan alýnan vitamin tabletleri ...
vitamin ihtiyacýný sentetik ilaçlarla deðil doðal sebze ve meyve tükederek karþýlýyorum ... karaciðer enzimleri düzenlemek için hergün bir adet yeþil elma tükedirim ...      
« Son Dzenleme: 22 Aralk 2008 - 16:17:12 Gnderen: theLast » Logged

Mslidostlar facebook
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #6 : 22 Aralk 2008 - 16:15:46 »

Buarada zuhal yazýnca bende yazýyým koenzim Q10 yaðda cözüldüðü için bende 500 mg balýkyaðý hapý içiyorum yanýnda
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #7 : 23 Aralk 2008 - 20:03:44 »

Arkadaþlar ben de her sabah arý sütü-polen-bal karýmýndan 1 çay kaþýðý alýyorum.Ayrýca dr um'un
verdiði MODÝOAL 100 mgr ( 1 tablet )'ý kahvaltýdan sonra BEMÝKS C ile birlikte içiyorum.Gün
içerinde çok yorulduðum zaman dinlenmeye çalýþýyorum ve uykuma dikkat ediyorum.Uyku benim için çok
önemli.Çünkü uykusuz olduðum zaman daha yorgun ve güçsüz oluyorum,gün içinde uykusuz kalýrsam algý
lama ve konsantrasyon yeteneðim de bozuluyor...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #8 : 24 Aralk 2008 - 01:48:48 »

Sanýrým bende balýk yaðý icerikli marincap diye bir ilaca baþlýyacaðým Özlemin de verdiði bilgi doðrutusun da.
Onun dýþýn herhangi bir ilac þuan da kullanmýyorum.bir zamanlar apikobal vitamin pk-merz amantadin yorgunluk icin kullandým cokta iyi geldi....
dilekduygu
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 149

« Yantla #9 : 27 Aralk 2008 - 01:01:48 »

özlemcim bende modiodal alýyorum eðer çok yoðun olacaksam onun haricinde b12 balýk yaðý kullanýyorum.hakiki bal içine zerdeçal zencefil alýyorum günlük yaðsýz yoðurt içine çörek otu yaðýda alýyorum kendimi bunlarý yapýnca daha dinç hissediyorum
yevren
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 205

« Yantla #10 : 27 Aralk 2008 - 01:12:32 »

üüüüfff,ya birseyler yazcam ama cok yorgunum, kusura bakmayin emi
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #11 : 27 Aralk 2008 - 03:24:12 »

Yukarýda adlarý zikredilen ilaçlarýn bazýlarýný ve farklý ilaç firmalarýndan çýkan türevlerini de kullandým ama hiç bir olumlu etkisini görmedim. Artýk onlara para harcamak yerine doðal besinlerle sorunu çözmeye çalýþýyorum. Yaklaþýk 2 ay sabahlarý bir kaþýk kuþburnu marmelatý ve 1 bardak karanfil suyu içtim, gayet iyi idim. Þimdi kestim farký karþýlaþtýrma aþamasýndayým.

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #12 : 27 Aralk 2008 - 11:13:42 »

modiodal kullandým ama bi zaman sonra pek bi iþe yaramadý ben herkez gibi uykusuzluk çekmiyorum tam tersi fazla uyuyorum

herseyyalan
Ziyareti
« Yantla #13 : 06 Ocak 2009 - 15:34:09 »

valla ben hiç biþey kullanmadým zaten yorulmuyorum sadece bir süre sonra zor yürüyorum zaten ben ms miyim diye çok tereddüt ediyorum acaba yanlýþ teþhismi koydular
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #14 : 01 Mays 2009 - 22:35:32 »

O kadar yazmýþsýnýz ben de bugün gittim eczaneye balýk yaðý istedim ordaki kýz kilo almak için mi diye sordu ? Neyse cevabýný verdim de Balýk yaðý benim ne iþime yarayacak birisi beni aydýnlatabilir mi please Kahkaha vademir abi yok be parasý da fazla deðil 10 tl cix iç iç bitmez vala  Kahkaha Kahkaha ( dýþý çuha çiçeði kapsulune benziyor )
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 Mays 2022 - 05:06:55