Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
yorgunum
13 Mays 2024 - 05:40:32 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: yorgunum  (Okunma Says 4082 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
reaksiyon
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 709

« : 08 Eyll 2008 - 16:09:08 »

merhaba bugün her zamankinden daha yorgun hisediyorum.kaslarým acýyor kendimi çok halsiz hisediyorum vee bu kendimi olduðumdan daha kötü etkiliyo ve ne yapmalýyým bilmiyorum bileniniz varsa söylesin lütfen
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #1 : 08 Eyll 2008 - 16:45:56 »

Bazen saðlýklý insanlara da böyle olur. Önce kafaný rahatlat derim ne bileyim güzel bi müzik veya güzel bi film veya sevdiðin biriyle sohpet.... yok illada sorun vücudumda diyorsan ýlýk bir duþ ,üzerine evde ne varsa bir þeftali olur bir salkým üzüm olur.. sevdiðin ferah bir meyve anlýycan.
Kesmedimi týbba dönelim o zaman bengay voltaren ya da muscoril cinsinden bir kas gevþetici aðrýyan bölgelere... bir kaç tablet vitamin de ilave... yine mi olmadý.. Aslýnda en baþta yapmamýz geren þey ama genelde hep en sona býrakýrýz: bir güzel namaz abdesti alýp 2 rekat namaza durmak.. eðer vücudun izin vermiyorsa oturduðun yerden kýl ve rabbinle baþbaþa ol sana da bana en büyük yardýmcý o çünkü.... Dualarým seninle...

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
reaksiyon
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 709

« Yantla #2 : 08 Eyll 2008 - 17:21:58 »

tþk ilgin için vademir
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #3 : 01 Ekim 2008 - 00:40:30 »

Merhaba arkadaþlar
Uzun zamandýr sizlerle buluþamadým ama nihayet bir fýrsat geçti elime deðerlendirmek ve bir faydam olabileceðini düþündüðüm bir konuyu sizlerle paylaþmak istedim.
Çok ciddi yorgunluk ve halsizlik çekiyordum 2 ay evvelsine kadar ve hemen ardýndanda dýþardan belli olmayan bir titreme baþlýyordu beni hayattan bezdiren bu durumdan kurtulmayý imkansýz olduðunu düþündüðüm anda dr umun bana yazdýðý bir ilaç hayatýmý tekrar yaþanýr hale getirdi çok þükür Kahkaha
Bana nerox b diye bir ilaç yazdý ve bendeki halsizlik, yorgunluk,titreme hepsi bitti ben hala inanmýyorum buna
Ben artýk yaþýyorum ve hayattan zevk alýyorum Rabbime binlerce þükürler olsun
Bunu sizlerle paylaþmak istedim belki size bir faydam olur
Hepinize saðlýklý günler dilerim arkadaþlar

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
dilekduygu
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 149

« Yantla #4 : 01 Ekim 2008 - 12:22:11 »

sevindim sevgili çisem senin adýna ben ms olduðumu bilmeden önce doktora gitmiþtim yaklaþýk 10 yýl önce o zaman nerox b kullanmýþtým
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 ubat 2021 - 00:47:36