Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
yine gülüMSe (multipl skleroz dergisi)
13 Mays 2024 - 01:28:46 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: yine gülüMSe (multipl skleroz dergisi)  (Okunma Says 5762 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« : 18 Mays 2008 - 17:50:57 »

Arkadaþlar geçen gün kontrole gittiðimde "yine gülüMSe"adýnda bir dergi çýktýðýný gördüm.Elimdeki derginin
2.sayýsý idi(Nisan ayý)Ýçerisinde Mefkure Eraksoy,Gülþen Akdemir,Aksel Siva,Rana Karabudak,Egemen Ýdiman
gibi MS alanýnda uzman dr larýmýzýn yazýlarý var.Ayrýca MS li bir hastanýn MS ile yaþamanýn püf noktalarý ve
MS li bir annenin bebeðiyle çok güzel fotoðraflarý mevcut.Yine psikolog Ayhan Bingöl'ün tavsiyeleri yer alýyor.Ayrýca þiirler ve bahar ayýna ait çok güzel fotoðraflar var.Sanýrým kontrollerde gittiðiniz zaman bu dergiden bulabilirsiniz.Benim hoþuma gitti.Saðlýk ve sevgiyle kalýn...
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #1 : 19 Mays 2008 - 15:29:39 »

mrb hazan.ben mefkure hocadan nasýl randevu alabilirim yardýmcý olabilirmisiniz
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #2 : 19 Mays 2008 - 20:30:58 »

Suzan Mefkure hoca artýk çoðu zaman Çapa'da hasta bakmýyor.Özel muayenehanesinde hasta bakýyor.
Ama istersen çapa'nýn numarasýný yine de vereyim. çapa:4142000 dan 32513 baðlatýlacak.Özlem haným var.
Hoca'nýn sekreteri ondan randevu alabilirsin.Eðer hoca çok doluysa ya da yoksa Dr.Gülþen haným var.O da çok iyi bir hekim.Yine özlem hanýmdan randevu alabilirsin.Bir de hocanýn Göztepe'de özel muayenehanesi var.Oranýn numarasý 02163557290.Geçmiþ olsun suzan.Ýnþallah hayýrlý haberlerle dönersin.Sevgiler..
yuceer
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 749

« Yantla #3 : 20 Mays 2008 - 19:24:14 »

Peki "Yine Gülümse"ye nasýl ulaþacaðýz?Mesela abonelik gibi(burasý Sivas)...

yaðmur bazen aðlamaktýr
bazen aðlayamadýðýn þey
yaðmur bazen mutlu olmaktýr
bazen en hüzünlü þey
ben yaðmurum
yere çakýlmam
yeniden doðmak gibi birþey
canan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4377

« Yantla #4 : 20 Mays 2008 - 20:30:53 »

evet o dergiye nasýl ulaþabiliriz?

Ne cübbe giyerim ne külahým var,insanlýk kisvesi kýyafetimdir; ibadet sayarým dosta hizmeti,bu da göze çarpan kabahatimdir...
arzuu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 287

KIZIM NAZLI

« Yantla #5 : 22 Mays 2008 - 16:07:36 »

Masum

HAYAT GÜZELDÝR!...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #6 : 23 Mays 2008 - 20:30:44 »

Arkadaþlar ben kontrole gittiðimde dr un muayenehanesinde vardý dergilerden ama sorup öðreneceðim ve sizlere aktaracaðým en kýsa zamanda.Sevgiler....
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

03 Mays 2024 - 08:32:10