Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Bütün sonuçlar temiz çýkýyor ama
19 Mays 2024 - 13:38:22 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Bütün sonuçlar temiz çýkýyor ama  (Okunma Says 5505 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
hayatzor
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 03 Aralk 2015 - 22:05:35 »

Arkadaþlar arkadaþým geçen hafta üsütme þikayeti ile doktora gitti. Iburamin cold adli bi ilac vermiþler iki gün sonra kolunda karincalanma bacaklarindada halsizlik sikayeti olduðunu söyledi hastaneye yatirdilar 6 gun hastanede kaldý kol kaslarýnda güç kaybi yaþanmýþ. Bu sürede  bos sývýsý alindi emar cekildi emg cekildi güne gün kan tahlilleri Yapýldý sonuçlarýn hepsi temiz çýktý
Ama hala karincalanmanin az da olsa devam ettiðini söylüyor ara ara da bas aðrýsý oluyor. Ms hastalýðý olma riski var mýdýr farklý konu basliklarinda okudum hastalýk baslama asamasindaysa sonuçlarda birseyler cikmayabilir demiþler nedir sizce durum taburcu ettiler iburamin cold adlý ilacin yan etkisi olabileceðini söylemiþler yardým edin bi fikir verin nedir ne degildir
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #1 : 04 Aralk 2015 - 09:11:38 »

mrb kardeþ benýmde ilk ms.li oldugum zamanlar böyleydi ms.tanýsý konulur yakýnda merak etme þuanda atak geçiriyor ayný þeyler benýmde baþýma gelmiþdi. sene 2012.baþlangýç tarihim þuanda ALLAH ýma þükürler olsunki çok iyiyim

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
hayatzor
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #2 : 04 Aralk 2015 - 12:06:03 »

Ya ama doktor bu iburamin cold adli ilacin yan etkisidir demiþ .s o kadar agirda gecirmedi bu karincalanma olayýný öyle midir diyorsunuz .s
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 04 Aralk 2015 - 16:42:55 »

Doktor gereken butun tetkýklerý yaptýysa muayene sonucuda ms deðil dedýyse deðildir.Ýçinizin rahat etmesi için ms konusunda tecrubeli bir dr a gýdebýlýrsýnýz.Eðitim ve araþtýrma hastanelerinde nörolojý klýnýklerýnde ms uzmaný nörologlar olur .Hangi þehirdesiniz bilmiyorum ama onun yorumu sizi rahatlatacaktýr...
  Sercan hemen taný koymuþ ama bu konuda deðerlendýren doktor fikri önemli olan
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #4 : 07 Aralk 2015 - 10:10:15 »

özlem:))) ben tanýyý koymadým tahmin ediyorum bende bunlarý yaþadým çunku býrebýr ondan dolayý dedim:) biz nekadar desek boþ iyi bir nörolog doktoruna gýtmesi lazým

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

15 Haziran 2022 - 00:50:48