Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Dünya MS gününde Prof. Dr. Mefkure Eraksoy ile yapýlan röportaj
10 Mays 2024 - 14:30:29 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Dünya MS gününde Prof. Dr. Mefkure Eraksoy ile yapýlan röportaj  (Okunma Says 6641 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« : 27 Mays 2010 - 10:21:35 »

<a href="http://www.dailymotion.com/swf/xdgdal&amp;related=0" target="_blank">http://www.dailymotion.com/swf/xdgdal&amp;related=0</a>
çisem
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 204

« Yantla #1 : 27 Mays 2010 - 11:47:38 »

Çok teþekkür ederim A plus 
Ntv de denk gelmemiþtim bu yayýna,þimdi seyrettim Mefkure  Eraksoy yine çok tatlý bir þekilde açýklama yaptý,insan onu dinleyince bir rahatlama hissediyor,herþeyi aþabileceðini hissediyor tuhaf ama sakinleþiyor bu da güçlendiriyor,ben baþedebilirim diye düþündürüyor
Çok saðol arkadaþým,saðlýcakla kal...

Hiçbirþey eskisi gibi deðil......
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 27 Mays 2010 - 13:44:06 »

Eline saðlýk engin, bende izlememiþtim ve Mefkure hoca yýda özlemiþim çok Dünkü toplantýya giden arkadaþlardan bilgiler bekliyorum sabýrsýzlýkla
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #3 : 28 Mays 2010 - 11:48:02 »

O saatlerde (çalýþana iþ saati, evdekine yeni kalkma saati)  o görüntüyü kaydetmiþsinya... Helal olsun diyeyim... Güzel oldu, uzun zaman sonra sayende hocamý görmekten de ayrýca mutlu oldum...  teþekkürler.

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #4 : 28 Mays 2010 - 15:11:19 »

rica ederim   ben de tesadüfen görmüþtüm. 1 gün önce pcye kayýt etmiþtim sonra dailymotion sitesine yükledim . saðlýklý huzurlu günlere insallah. ALLAHA emanet olun
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 28 Mays 2010 - 19:19:52 »

Teþekkürler Engin.Mefkure Hoca'yý dinleyince gerçekten insan rahatlýyor ve mutlu oluyor.Emeðine
saðlýk...Sevgiyle kal...
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #6 : 29 Mays 2010 - 00:25:39 »

Paylaþým için teþekkürler arkadaþým. mefküre hoca gerçekten insana güç veriyor. ms ten deðilde baþka þeylerden bile konuþuyor olsa hiç sýkýlmadan dinlerim. pozitif enerji saçýyor heryere Gerçekten ms hastalýðýna gönül veren doktorlardan birisi.

SULTAN
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 52

« Yantla #7 : 08 Temmuz 2010 - 10:07:07 »

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Kasm 2021 - 00:58:59