Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

KÖK HÜCRE TEDAVISI
12 Mays 2024 - 02:41:08 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: KÖK HÜCRE TEDAVISI  (Okunma Says 3382 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
amutlu50
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« : 16 Austos 2012 - 17:50:37 »

Merhaba,
Herkese acil þifalar dileyerek baþlamak istiyorum. Bir MS li olarak ,  bu hastalýðýn hayatýmýzý nasýl etkilediðini deneyimlemiþ bir insan olarak herkesi çok iyi anladýðýmý söyleyebilirim.
Ben de MS tedavisi konusundaki geliþmeleri merak etmekteyim. Uzunca bir süre doðal tedavi yollarýný denedim ve halen de sürdürüyorum. Kullandýðým þey " primrose oil -ÇUHA ÇÝÇEÐÝ YAÐI- Faydasýný gördüðümü söyleyebilirim. Ancak aþaðýda verdiðim makale beni biraz umutlandýrdý. Ne kadar gerçek olabilir diye sormak istiyorum. Bu konuda görüþlerinizi yazarmýsýnýz.
  " Dünyada ilk kez  Multiple Skleroz (MS) gibi otoimmun hastalýklarýn kemik iliði kaynaklý kök hücrelerle tedavi edilebileceðini kanýtlayan " Chicago Northwestern Üniversitesinden Prof. Dr. Richard Burt, felçli durumdaki 200'den fazla MS hastasýnýn kök hücre yöntemiyle tedavi edildiðini belirterek, ''Hastalar, tedaviden sonra, hiçbir ilaca ya da desteðe gereksinim duymuyor, saðlýklý bir insan gibi yaþýyor'' dedi. "
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 16 Austos 2012 - 18:39:31 »

Merhaba, Dr.RÝCHARD BURT bu tedavýyý býraz dramatýk anlattý.Ona ulasan cok ms lý dost oldu hem 80 býn dolar ucret ýstedý hemde hastanýn rrms olmasý gerektýgýný soyledý .Beným demek ýstedýgým asýl konu ben bu tedavýyý 2006 yýlýnda Türkiye de oldum.Boyle tedavýler sadece yurtýdýnda yok. Bu tedavýnýn amacý ms ý durdurmak . Kendýnýzden alýnan kemýkýlýgýyle bagýsýklýk sýstemý yokedýlýp tekrar yapýlýyor ve yený sýstemýn þaþkýn olmamasý kendýne saldýrmamasý beklenýyor.Ve cok sukur ben 6 senedýr býr ýlac kullanmýyorum ve yený býr atak yasamadým.Insallahta boyle devam eder ve hepýnýz ýcýn býr referans olurum .Yakýn donemde ýký tane ms lý kýsýye yapýldý býrýsý yený dönem býr ms hastasý, dýgerý uzun yýllardýr ms ve durumu býraz daha agýr ýnsallah onlarýnda guzel sonuclarýný paylaþýrým sýzlerle ...Umut herzaman var yaný...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 Austos 2018 - 11:14:19