Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Ms'in Sizin Üzerinizdeki Etkileri..
Ms'in Sizin Üzerinizdeki Etkileri..
<< < (2/30) > >>
ceren:
arada yürüme zorluluðu denge bozukluðu ama önemli deðil ben zaten mutlu olmayý baþarýyorum(sarsmýyor)
carpediem:
SOL KOLDA UYUÞMA,HAFIZAM ESKÝSÝ GÝBÝ DEÐÝL HERÞEYÝ UNUTUYORUM.VE BOLCA YAÞANAN AÐLAMA NÖBETÝ.
betül:
KOLLARDA UYUÞMA, DENGE PROBLEMÝ.  ÞÝMDÝLÝK BU KADAR. UMARIM BÖYLE DE KALIR
drop:
Kollarda ve bacaklarda kontrol güçlüðü, denge kaybý, zaman zaman deðiþik bölgelerde uyuþmalar,yine zaman zaman bulanýk görme. Ama bir dönem bacaklarýmý, baþka bir dönemde kollarýmý hiç kullanamýyordum. O yüzden þu an ki sorunlar çokta dert deðil benim için:)))
kamus:
bulanýk görme,sol tarafta güçsüzlük,baþ dönmesi ve tabiii yorgunluk beni ençok etkileyende bu zaten
Navigasyon
nceki Sayfa