Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms ve semizotu
15 Mays 2024 - 21:16:49 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms ve semizotu  (Okunma Says 8473 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« : 29 Mart 2009 - 00:39:14 »

MS hastalýðý için önerilen þifalý bitki semizotu
Ýngiltere de yayýnlanan bir týp dergisinde MS hastasý bir ingiliz biyokimyacý,bol magnezyum kaynaðý olan Semizotu yemeðinin kendisine çok faydasý olduðunu belirtmiþtir.Günde 375 mg,kullandýðýný söyleyen biyokimyacý,böylece MS ataklarýnýn azaldýðýný söylemiþtir.Bir tabak dolusu buharda piþmiþ semizotu,375 mg,dozun alýnmasýnda yardýmcý olacaktýr

Prof.Dr.Ahmet Maranki, MS hastalýðý için,semizotunu öneriyor..
« Son Dzenleme: 29 Mart 2009 - 00:41:47 Gnderen: nisa » Logged
seheryelii
Ziyareti
« Yantla #1 : 29 Mart 2009 - 12:31:01 »

ben bi kere semiz otu yemiþtim o benim anýnda bagarsaklarýmýzý bozdu?ondan sonra hiç yemedim.semiz otunun acaba hapý varmý?varsa nerden bulabiliriz?bende hapýný kullanmak istiyorum
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 29 Mart 2009 - 16:50:20 »

seher semizotu ölee tadý kötü biþe deðilki...baðýrsaklarýný bozmuþ o baþka...ama salata olarakta kullanabiliriz özellikle yoðurtlu salatasýný yapýnca çok güzel oluyo...keþke faydasý olsada ataklarý azaltsa benhergün yemeye razýyým:))
seheryelii
Ziyareti
« Yantla #3 : 29 Mart 2009 - 19:57:02 »

bilmiyorum cnm  onu yedim anýnda öyle oldu  :(salatasýný çiðdenmi yapýcaz?aslýnda yemek istiyorum madem faydasý var dimi
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 29 Mart 2009 - 21:41:03 »

evet seher çiðden...semizotunu alýp yýkadýktan sonra üzerine sarmýsaklý mayonezli yoðurt döküyosun isteðe göre üzerine yumuratada haþlayabilirsin hafif limon suyuda kullanabilirsin...güzel tarifti dimi:))birde zeytinyaðý dökersen mükemmel oluyo lezzeti:)
seheryelii
Ziyareti
« Yantla #5 : 31 Mart 2009 - 11:28:17 »

nisacým sen yiyomusun peki semiz otu?tarifin için tþk :-*bende yiycem bundan sonra cnm
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 31 Mart 2009 - 13:17:54 »

seher cim akþam yemeklerinde salata olarak tüketiyoruz bazen...ama bundan sonra daha çok yemeye dikkat edicem,yemeðini kayýnvalidem yapmýþ bi defa yedim ama hoþuma gitmedi:))salatasý çok daha lezzetli oluyor...
nurr
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #7 : 26 Temmuz 2009 - 11:19:17 »

merhaba,ben sitenize bu gün kayýt oldum. semizotunu sabahlarý kahvaltýda üzerine sadece limon ve tuz atarak yiyorum yemeðinden çok daha güzel...ben hemen hemen her sabah bahçemizden toplayarak kahvaltýda yiyorum..tavsiye ederim.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

08 Mart 2024 - 01:54:38