Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

soru
16 Mays 2024 - 10:24:42 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: soru  (Okunma Says 6911 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« : 15 Eyll 2007 - 17:51:41 »

Arkadaslar aþýrý uyuma isteði olan var mý. uykumuda alýyorum ama bir haftadýr sürekli uyuma isteðim var. bitkinlik mayýþýklýk diyim. Kullanabileceðim biþey war mý bu konuda.
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« Yantla #1 : 15 Eyll 2007 - 19:25:24 »

havalardan sanýrým, benimde oluyor þu aralar... meyve falan çok yemeye çalýþ Enginim...
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #2 : 15 Eyll 2007 - 22:21:20 »

engincim bende de zaman zaman oluyo ben pharmaton kullanýyorum.multivatmin tavsiye ederim
sevgiyle kal 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #3 : 16 Eyll 2007 - 00:27:14 »

bendede ayný þikayetler var... ama dr. bu ayýn sonunda ilac tedavisine baslýcakmýþ. ne kullancam bilmiyorum. ögrendiðimde bilgi veririm... sagik hep bizimle olsun
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #4 : 16 Eyll 2007 - 11:31:22 »

bende bazý zamanlar sürekli uyumak ve yemek istiyorum bunu dr sordum ama tam bi cevap alamadým bu çok rahatsýz edici bi durum

aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 16 Eyll 2007 - 12:47:26 »

Engincim interferonlar halsizlik yapabilir çünkü karaciðeri etkiliyor.Zaten zaman zaman kan deðerlerine bakýlacak ve kan sayýmýn kontrol edilecektir.Bu da uyuma isteðine sebep olabilir.Çünkü kanýn düþmesi beynin oksijenlemesini azaltýr ve uyku eðilimini arttýrýr.Bir de mevsim deðiþikliði sebebiyle vücudun adaptasyon dönemi yaþýyor olabilir ve bu da uykuya eðilim yapabilir.Bu aralar yorulmuþ ta olabilirsin.Kýsacasý birçok etken bir arada olabilir.Ýstersen dr unla görüþ.Mutlaka bir öneride bulunacaktýr.Sevgi ve saðlýkla kal
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #6 : 16 Eyll 2007 - 16:47:29 »

teþekkür ederim çok iyisiniz. Býraksalar açlýktan gidene kadar uyucam sanki. Böyle deðildim ya. Her yerim aðrýyo. Karaciðer testlerini nasýl isteyecekler. ben hatýrlatmadan sölemezler herhalde.. tekrar sagolun.
çikoooo baa mý üzüliysýn
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #7 : 17 Eyll 2007 - 11:27:03 »

engin son 3 gündür ayný halsizlik v3e uyku isteði bendede var. sanýrým havalardan.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
Bihter
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #8 : 17 Eyll 2007 - 15:23:03 »

engin eðer oruçta tutyorsan bu þikayetlerin daha da çok olur. bende de oluyo. kendini fazla yormamayabak vitamin depola kendine iyi bak

Mutluluk Gözyaþlarýnýn Arkasýna Saklanýr Hiç Ummadýðýnda Güneþ Açtýrý Verir...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Ekim 2018 - 03:35:45