Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
onun için
15 Mays 2024 - 08:06:48 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: onun için  (Okunma Says 6318 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
onun için
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« : 06 ubat 2008 - 16:43:29 »

Selamlar herkeze öncelikle ben ms'li deðilim onu belirtmek istedim nick'tede yazdýðým gibi onun için kýz arkadaþým için buraya üye oldum.Tanýþtýðýmýz ilk gün söledi bu durumdan baya sýkýlýr gibi idi ben böleyim bil der gibi idi, hiç umursamadým yaklaþýk 4 ay dýrda beraberiz zor günlerde oldu ama bunu düþünmemek en iyisi þunu gördüm unutmak onu sindiriyo (ms'i) ilerlemesini durduruyo öle anlar olduki ben hissetmiyorum elimi tutma dediði anlar v.b birçok þey þuanda çok iyi sanki yeniyo için için bir savaþ yaþýyo ama artýk yýlmýyo bunu görüyorum ayný okuldayýz ayný sýnýftayýz ayný yaþtayýz 24 dersten çýkýp gitmek sýkýlmak artýk yok suraya getiricem sizi sarmalayan kabuðu yýrtýn çýkýn dýþarý civciv bile o kabuðu kýrýp çýkýyo o kadar güçsüzolmasýna karþýn umursamayýn ciddiye alýn ama esir olmayýn bakýn görüceksiniz. Þimdi hanfendi yerinde durmuyo biraz önce aradý ben ....... gidiyorum diye o yaþam sevincini yakalayýn sarýlýn hiç býrakmayýn görüceksiniz nelerin deðiþtiðini.
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #1 : 06 ubat 2008 - 20:03:45 »

sevginiz ve birbirinize desteðiniz daim olsun

espaceee
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #2 : 06 ubat 2008 - 20:33:45 »

slm onun için bu yazdýklarýn bana hiç yabancý gelmedi kendimi gördüm kýz arkadasýnda ve suan n ilaç kullanýyorum nede allah a þükür bir uyusuklugum var herse eski yasamýmdan daha güzel çünkü bana elinden gelen butun destegi veren biri var hayatýmda sen onun yanýnda oldugun sürece eminimki benden daha ii olucak herseyin basý morel GECMÝÞ OLSUN...

BÝR KIZIM OLANA KADAR EN ÝYÝSÝ BENÝM:D:D:D
iris
Ziyareti
« Yantla #3 : 07 ubat 2008 - 00:25:18 »

Allah mutluluðunuzu hiçbir zaman bozmasýn arkadaþým
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« Yantla #4 : 07 ubat 2008 - 12:10:54 »

Ýnþaallah herþey gönlünüzce olur...

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #5 : 10 ubat 2008 - 13:55:14 »

Öncelikle arkadaþýnýza geçmiþ olsun.Verdiðiniz destek için de çok sevindim.MS te moral ve destek gerçekten çok önemli.Siz de bunu anlayan ender insanlardansýnýz anladýðým kadarýyla.MS kronik bir hastalýk ve süreç uzun.Ýnþallah beraberliðiniz ve mutluluðunuz devam etsin,zorluklar ve güzellikleri hep beraber göðüsleyin.Saðlýk ve sevgiyle kalýn.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

03 Mays 2024 - 00:33:17