Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Sen gelme ey þifa, sen gelmesen de ben beklerim...
15 Mays 2024 - 18:23:17 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Sen gelme ey þifa, sen gelmesen de ben beklerim...  (Okunma Says 7271 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« : 27 Ocak 2008 - 05:35:06 »

Herkese selamlar..Ben de rotasý belli olmayan ms gemisinin yolcusuyum. Gemiye bindiðim zamaný bilmiyorum ama farkettiðimde takvim 2002 sonuna doðruydu.28 yaþýndaydým ideallerim ve hayallerim vardý, her iþi yapabilir, herþeyi baþarabilirdim. Hastalýk dediðin þey ne ki? Ben sadece grip olurdum o da aksýrýr týksýrýrsýn geçerdi. Böyle biþeyin yaþlanýnca gelmesi gerekirdi, gençlere yakýþmazdý. Ve þok þok þok. Ben bir ms liydim. Yetmedi ben 3. steroidi alýrken annem beyin kanamasý geçirdi.O bir ay boyunca koma halindeyken bana betaferon kullanmayý ve ms le yaþamayý anlatmaya çalýþýyorlardý!! Yetmedi yegane desteðim eþimden ayýrmaya çalýþtýlar.vs.vs. daha fazlasýný anlatýp sizleri yormayayým.
    Geçen yýllardan sonra bakýyorum da çiçekler eskisi gibi kokmuyor, kuþlar eskisi gibi ötmüyor ve mutluluðun resmini artýk yapamýyorum, mehter takýmý gibiyim anlayacaðýnýz iki adým ileri bir adým geri.. Özlediðim ve kaybettiðim o kadar çok þey var ki.. Mücadele ettiðimi zannederken  bir kabuða hapsetmiþim kendimi  çýkmaya çalýþýyorum þimdi ama gel gör ki  kurumuþ bir aðaca týrmanmaya çalýþan bir çocuk gibi tutunduðum her dal ellerimi yýrtarak kayýp gidiveriyor. Giden gitti iþte geçen zamanla birlikte aðlamak nafile biliyorum.
    Benimki Seconder progresif ms. 2007 temmuzunda son atak geldi. 12 koca gün, gözlerim görmüyor sað kulaðým duymuyordu, ayaklarým ve ellerim yoktu sanki, hasta bezi baðlanmýþ bir þekilde yataðýmda yatarken doktorumdan ümit verici sözler bekliyordum.Ama o prof. efendi bundan iyisinin olmayacaðýný söyledi!!!Þimdi iki taraf destekli 15-20 adým yürüyebiliyorum ama genelde tekerlekli sandalye kullanýyorum ama olsun. O yataktan kalkýp tekrar yürüyebildiysem daha fazlasý da olabilir.Biliyorum çok fazla þey kaybettim ama önce Allah'ým sonra canýmdan çok sevdiðim eþim ve kýzýmýn yardýmýyla yaþamak istiyorum yeniden...Burasý gerçek mücadeleye baþlangýç olur umarým. Sabredip okuduðunuz için teþekkürler...

« Son Dzenleme: 27 Ocak 2008 - 05:38:13 Gnderen: vademir » Logged

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #1 : 27 Ocak 2008 - 15:11:47 »

çokkkk geçmiþ olsun aramýza hoþgeldin...herþey gönlünce olmasý dilegimle...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #2 : 27 Ocak 2008 - 16:37:26 »

Öncelikle geçmiþ olsun.Ne yazýk ki MS hayatýn en verimli çaðýnda yakalýyor bizleri.Bu hastalýðýn özelliði iþte.Ama yanýnda seni seven insanlarýn ve kýzýnýn olmasý çok güzel.Hayata tutunurken sevdiklerinin elinden tutmasý kadar bizleri mutlu eden biþey olamaz.Hikayeni okurken de hiç sýkýlmadým.Burada o kadar güzel paylaþýmlarda bulunuyoruz ki.Ne zaman istersen biz burdayýz.Aramýza hoþgeldin.saðlýk ve sevgiyle kal...
espaceee
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #3 : 27 Ocak 2008 - 20:55:32 »

allah hepimizin yardýmcýsý olsun aramýza hoþgeldin!!!

BÝR KIZIM OLANA KADAR EN ÝYÝSÝ BENÝM:D:D:D
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« Yantla #4 : 04 ubat 2008 - 14:47:00 »

Ben 16 yaþýndayým ve 14 yaþýmda ms oldum.Takdir edersiniz ki ben daha fazla acý çektim.ama þu an çok iyiyim Allah'a bin þükür hatta son günlerde ms deðilim bile diyorum.Ne olur sizlerde moralinizi yüksek tutun herþeye gülüp geçin ne olur.Ben öyleyim ve çok iyiyim.Bakýn bu olay gerçek oldu;
Babamýn iþ arkadaþýnýn tanýdýðý ms ti.Aslýnda bu adam dinden imandan da uzak ve ms olan biriydi.Bir gece rüya görür.Rüyasýnda biri ona derki saf zeytinyaðý iç ms in geçecek.Bu adam 2 sene boyunca saf zeytinyaðý(çekirdeksiz zeytinden elde edilmiþ saf zeytinyaðý)içmiþ ve ms i geçmiþ.Doktorlar hayret etmiþ.

Þimdi bu adam gördüðü her ms e Allah rýzasý için bunu anlatýyormuþ.

Ben zeytinyaðýný neyle ve ne kadar içtiðini bilmiyorum fakat ben içince bir çay kaþýðý veya bir tatlý kaþýðý sabah akþam içicem.Herkesin iyileþmesini umuyorum....   

ve ben bu sabah zeytinyaðýný içmeye baþladým..herkese acil þifalar...

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
aspirin
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #5 : 04 ubat 2008 - 15:06:46 »

cok gecmýs olsun acil þifalar...

elbet birgün..!
onurbayram
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 26

« Yantla #6 : 10 ubat 2008 - 17:12:22 »

Allah yardýmcýn olsun çok geçmiþ olsun hayata ne olursa olsun tutunmamýz gerek herneolursa olsun
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

12 Haziran 2022 - 05:46:06