Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
herkese selamlar.acil þifalar
16 Mays 2024 - 02:49:37 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: herkese selamlar.acil þifalar  (Okunma Says 6890 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
fentanyl
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« : 09 Aralk 2007 - 17:18:01 »

ben 2002 de askerden geldikten sonra sol ayak bileðimde belli bir mesafe yürüdükten sonra güç kaybý oluþmaya baþladý.fazla üzerinde durmadým.bu arada bende saðlýkçýyým.o sýralar özel bir hastanede saðlýk memuru olarak çalýþýyordum.çalýþtýðým hasatnenin týbbi imkanlarý doðrultusunda araþtýrmalar yapýldý.zamanla merdiveni desteksiz inemez duruma geldim.çalýþtýðým hastanede beyin cerrahi bana bir teþhis koydu ve ameliyatla düzeleceðimi söyledi.ameliyata yaklaþmadým.özl nedenlerden dolayý o hastaneden ayrýldým ve acýbadem hastanesine baþladým.orada bu konu üzerine yine gittim ve yapýlan tetkiklerden sonra 2005 kasým 12 de MS tanýsý kondu.1 kez atak geçirdim boðaz enfeksiyonundan dolayý.þimdide 1 yýldan beridir interferon kullanýyorum.þimdi iþime göztepe eðitim araþtýrma hastanesinede ameliyathanede aktif olarak devam ediyorum.GÜL ÝÇÝNDE DÝKEN YARATTI DÝYE ÝSYAN ETME,DÝKEN ÝÇÝNDE GÜL YARATTI DÝYE ÞÜKRET.herkese acil þifalar.kazým oðuz
civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #1 : 09 Aralk 2007 - 18:59:29 »

hoþgeldiniz aramýza...Saðlýkçýlarýn aramýza katýlmasý çok güzel.haberleri sizden alýrýz artýk.geçmiþ olsun dileklerimlee yeniden hoþgeldiniz

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
nese
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 692

« Yantla #2 : 11 Aralk 2007 - 19:21:11 »

burda bir meslektaþla karþýlaþmak kýsmetmiþ
ben de hem'4'teyim
geçmiþ olsun
saðlýk dolu günlere......
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #3 : 11 Aralk 2007 - 20:23:01 »

Sevgili Fentanyl öncelikle geçmiþ olsun.Aramýza hoþgeldin.Ýnþallah bundan sonra da MS iyi seyreder ve sevdiðin iþine devam edersin.Saðlýk ve sevgiyle kal....
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #4 : 12 Aralk 2007 - 20:17:11 »

coooookkkkkkk gecmiþ olsun...aramýza hoþgeldin...nice saðlýklý upppuzzzuunnn yýllar...
ahmet68
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 62

« Yantla #5 : 13 Aralk 2007 - 14:38:12 »

geçmiþ olsun inþallah düzelirsin arkadaþým
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

11 Mays 2018 - 00:02:53