Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms
15 Mays 2024 - 10:10:23 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms  (Okunma Says 14601 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
hatche
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

ms
« : 14 Kasm 2007 - 15:04:04 »

bn ms hastasýý olduðumu dün öðrendim tahminimcee 1 aydýr ms hastasýyým .tahmin ediyordum ms olduðumu ama ilk söyliyince doktorr acayip kötü oldum tedawiye baslýcam þimdii ondan öncee bi arastýrýyým dediim neler yasýcam diee umarým min. ataksýz bi haya geçiririm bnde.....
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 67

« Yantla #1 : 14 Kasm 2007 - 16:35:14 »

meraba hatche,

geçmiþ olsun insallah dediðin gibi hafif geçirirsin, sitede pek çok bilgi var , öncelikle moral bozmuyosun ve bunu kural haline getiriyorsun tamammý?aramýza hoþgeldin.
hatche
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 14 Kasm 2007 - 16:51:19 »

umarým öylee olurr hafiften giderr blki bi daha atak gelmiye bilrmiþþ baya bi arastýrdýkk insanýn basýna gelmiyince bilmiyorr tabii þimdii bi arastýrma warmýþþ 2 yýl süren doktorum ona takýl diyorr sendee ms geçirn kiþinin ilk atak geceli iki ay olmamýþ kiþiler warmýþþ bnde ona takýlmayý düþünüyorum kendim iðne yapmayý öðrencem ilk önce 
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 67

« Yantla #3 : 14 Kasm 2007 - 17:02:29 »

bende haziranda ms olduðumu ögrendim ve 2 ay aralýkla atak geçirince betaferona baþladým , herkesin ms i kendine has oluyor arkadaþým birine olan illa sanada olacak diye biþey yok merak etme insallah seninki gider ve bi daha gelmez.
nidan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #4 : 14 Kasm 2007 - 17:10:55 »

slm
caným ben 17 yýllýk MS liyim ve ataktayým þimdi (
bugün kortizona baþladýk
sana tavsiyem sadece þu olacak lütfen dinle: araþtýrýp senin nasýl ne oldu vs vs þeyleri hiç yapma
sadece sana bu teþhisi koyan dr.la görüþ dediklerini dinle aksi taktirde insanýz mutlaka yaparýz biþekilde kendine kurgulayacaksýn olur mu olmaz mý? hiç gerek yok
dualarýný eksik etme yeter,öyle yok MS i yenicem vs vs yok böyle þeyler henüz yolun baþýndasýn ben 36 yaþýndayým ondan diyorum bunlarý ahkam kesme deðil yani)
kusuruma bakma sadece gerçekci olmaya çalýþtým dileðim tüm hastalarýn þifa bulmasý ......
hatche
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 14 Kasm 2007 - 17:18:05 »

doktorum katýl dedii arastýrmaya biþi kaybetmezsin atak þiddetini azaltýyormuþ we sayýsýný .ilk kes bugun arastýrma yaptým zaten nedir diee merak ettim bnm ilk atak tedawisiz geçtiði için diðer ataklarda çok þiddetli olmýya bilirmiþ buda iyi biþii suan agrým çok war ama boss yaptýlar cuma günü halen yatýyorum
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #6 : 14 Kasm 2007 - 20:31:53 »

Sevgili Hatche geçmiþ olsun.Öncelikle dr una güven ve onun belirlediði þekilde tedavine devam et.Ýnþallah dediði gibi iyi seyirli,atak sýklýðý az bir MS yaþarsýn ve yaþamýný etkilemez.Sonuçta bir þekilde MS hayatýna girmiþ,bir süre sonra MS le yaþamaya alýþacaksýn.Öncelikle moralini bozma ve stresten uzak dur.MS ile ilgili sitede çok güzel bilgiler var.Hepsi yaþanacak ve bitecek inþallah.Sevgi ve saðlýkla kal.Aramýza hoþgeldin.
hatche
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 14 Kasm 2007 - 20:42:23 »

doktorum çok iyi o yönden sanslýyým ilk duyduðumda agladým oda bnle agladý:) bu sefer bn teselli werdim tamma biþi olmaz falan....

mecburen alýþcamm beraber yasýcaz artýk nede olsa...bu arada hoþ bulduk:)
nese
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 692

« Yantla #8 : 14 Kasm 2007 - 23:54:37 »

geçmiþ olsun
gerçekten üzüldüm
ama olsun hayat herdaim devam ediyor
bu akýþ sýrasýnda tabiki eski esneklik yerini sýký bir dikkate býrakýyor
karamsar olmayýþýn beni çok sevindirdi

ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #9 : 15 Kasm 2007 - 19:26:42 »

Merhaba gecmiþ olsun hoþgeldiniz siteye,Rabbim acil þifalar versin.
Sakýn üzülme ben ms'sim diye her koþulda tebessüm göster hayata kendine etrafýndakilere, vazgecme umutlarýndan hayattan sevdiklerinden

Saðlýcakla tebessümle kal...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #10 : 16 Kasm 2007 - 14:36:36 »

aramýza hoþ geldin hatice geçmiþ olsun allah acil þifalar versin. kendine ii bak saðlýklý günler dilerim

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #11 : 16 Kasm 2007 - 21:12:39 »

Sevgili Hatche aramýza hoþgeldin.Geçmiþ olsun.Öncelikle daha çok yenisin ve zamanla MS konusunda yapman gerekenleri daha iyi anlayacaksýn.Her hastanýn MS i kendine özgü ve ayný þikayetleri farklý boyutlarda yaþayabilirsin.Ýnþallah  MS in iyi seyirli olur ve sýkýntý yaþamazsýn.Dr unun belirlediði yolda kontrollerini sakýn aksatma.Saðlýk ve sevgiyle kal.
civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #12 : 16 Kasm 2007 - 23:01:59 »

SEN DOKTORUNU TESELLÝ ETTÝÐÝNE GÖRE SANA BÝÞÝCÝK OLMAZ.SEN GÜÇLÜSÜN ZATEN...

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
nidan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #13 : 16 Kasm 2007 - 23:35:49 »

arkadaþlar
dönüyorum
kafamýn içinde sürekli dönen biþeyler var
kötüyümmmmmm
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 155

« Yantla #14 : 17 Kasm 2007 - 00:19:00 »

hatice gecmiþ olsun umarým hastalýkla pek ugraþmana gerek kalmaz nidan sanada acil þifalar diliyorum
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

03 Mays 2024 - 00:30:37