Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
benim hikayem
16 Mays 2024 - 00:28:27 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: benim hikayem  (Okunma Says 12090 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 67

« : 03 Ekim 2007 - 17:38:08 »

herkese merhaba,

benim hikayem haziran 2007 de basladý bir sabah kalktým iþe geldim hiç bir þeyim yok masaya oturdum bilgisyarda biþeyler yazmaya çalýþýyorum kolum kalkmýyor ayaga kalkýp yürümeye kalktým bacaðýmýda kontrol edemiyorum , beni aldý bir telaþ eþimi aradým hemen doktora gittik bir kaç test ve mrdan sonra doktor direk yüzüme sen ms sin dedi ben daha ne olduðunu anlamadan yatman lazým kortizon alman lazým sözlerini sýraladý o an yaþadýðým þoku anlatamam. eve gittik aileme anlattým herkes panik ve üzüntüye kapýldý doktor araþtýrmasý yaptýk ve Muhteþem Gedizlioðlunun iyi olduðunu ögrendik elimizde mr larla hemen ona koþtuk o da ayný þeyleri söyleyince gercekten hasta olduðumu anladým, 5 gunluk kortizon tedavisinden sonra evde bir süre dinlendim ancak ilk ataðýn verdiði sýkýntý ve bunlaýmdan cýkmam epeyce zor oldu, tam hersey düzeldi derken 2 ay sonra hoopp sol gözde görme kaybý oldu hemen 5 gunluk bir kortizon tedavisi daha ve ardýndan betaferonla tanýþma. yani bende cok yeni bir hastayým , artýk kabul ettim ms'i onunla kavga etmeyeceðim umarým bir daha benzer sýkýntýlar yaþamam ve en kýsa zamanda tedavisi bulunur ve hepimiz saðlýðýmýza kavuþuruz.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #1 : 03 Ekim 2007 - 17:43:20 »

Merhaba Caným hoþgeldin ve gecmiþ olsun.

Saðlýcakla tebessümle kal...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #2 : 03 Ekim 2007 - 17:47:00 »

Sevgili Özlem öncelikle geçmiþ olsun.Daha çok yeni olmana raðmen MS i kabul etmeye çalýþman çok iyi.Savaþýna devam ederken hiç yýlmayacaksýn.Arada belki üzüleceksin ama bizlerin burda olduðunu,eþinin,sevdiklerinin ve biz arkadaþlarýnýn da benzer þeyler yaþadýðýný bilip bizlerle payþaþacaksýn.Ýnþallah bundan sonra sýkýntýlarýn azalýr ve atak geçimezsin.Zaten betaferona da baþlamýþsýn.MS e karþý savaþýnda güçlü olcak ve moralini bozmayacaksýn.Aramýza hoþgeldin.Sevgiler
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 03 Ekim 2007 - 17:52:14 »

tesekkur ederim arkadaþlar,

zaten sizlerin enerjisi ve tebessümleri sayesinde cok daha kolay kabulleniyor insan,
sizleri tanýdýðým için çok mutluyum.
yigit
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #4 : 04 Ekim 2007 - 17:21:42 »

GEÇMÝÞ OLSUN .NE DÝYEYÝM ARAMIZA HOÞ GELDÝN.
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 05 Ekim 2007 - 10:18:12 »

tesekkurler yiðit senin hikayeni göremedim sen de yazsana.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #6 : 05 Ekim 2007 - 17:29:30 »

hoþgeldin aramýzaa.. geçmiþ olsunn

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #7 : 05 Ekim 2007 - 18:21:56 »

kardeþ hoþ geldin aramýza geçmiþ olsun

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #8 : 08 Ekim 2007 - 02:26:55 »

geçmiþ olsun Özlem...ms i kabul etmiþin...buna biþi diemem ama kavga etmicem demiþin iþte buraya takýldým:D gerçi kavga etmemelisin cok dogru kavga karsýlýklý olur senin MS i direkt olarak dövmen gerekir Kahkaha:D neyse þaka bi yana allah þifalar versin kendine ii bak...

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #9 : 10 Ekim 2007 - 17:37:16 »

geçmiþ olsun arkadaþým...
ms-ra
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1326

« Yantla #10 : 10 Ekim 2007 - 18:10:47 »

slm arkadslar  bende kendý hýkayemý anlatmak ýstýyrum sýze.....gecen sene tam buzamnlar cýft gormeye baslamýstým..aklýmýzýn ucuna býle gelmýylardý beyýnle ýlgýlý  býsý oldugu  goz doktoruna gýttýk  yasaklý kelime dktor ýlac verdýý gecmesse  amelýyt edýcektý bený neremden edýcekse
   neyse bý sekýlde ege unýversýtesý  norolojý  bolumune ulastýkk  ama ben þok aýlem þokk....neyse  ekým 17  yattým ve kortýzon tedavýsý gordum gozlerýmýn hýc gecýcegýný dusunmuyordum ama  allha sukur gectýý...vee kntroller falan derken  ýgne teddavýsýne  basladýk  5 aydýr  suruyoo  2 sene gecermý yaa  gecýcek ama  mecburen..ole bole  býr sene olmus ýstee cýft gormemýn gecmýcený dusunurken  1 sene ne cabuk gectýý...........
   hepýmýze sýfalar arkadslar....hayýrlý  bayramlarrr..... 
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #11 : 13 Ekim 2007 - 01:04:24 »

Caným esracým sana da gecmiþ olsun.inþallah yarýnlarýn ataksýz ve saðlýklý olur.herþey gönlünce olsun.
Saðlýcakla tebessümle kal...
nese
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 692

« Yantla #12 : 09 Kasm 2007 - 20:32:50 »

ayný tarihte
farklý yerlerde ms ile tanýþmak..

geçmiþ olsun
gerçeði
hala kabullen deeeeilim
çok büyük sorunlar yaþýyorum
ama bu site ve kurduðunuz cümleler ve benzerleri
yakýn zamanda benimde kurmama nasip olur inþall_ah(MS)
nidan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #13 : 10 Kasm 2007 - 00:31:00 »

Neþe merhaba
ben de sorunlar yaþýyorum en azýndan þu an atak geçiriyorum sen de
paylaþmak ister misin
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 155

« Yantla #14 : 10 Kasm 2007 - 00:43:14 »

geçmiþ olsun aramýza keþke katýlmasaydýn ama hoþgeldin pes etmeden direnmen ve kazanman dileðiyle
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

11 Mays 2018 - 17:29:34