Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
can sýkýntýsý
15 Mays 2024 - 14:12:42 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: can sýkýntýsý  (Okunma Says 17552 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« : 29 Austos 2007 - 18:23:07 »

ahhh ahhhh bir can sýkýntýsý baslar bende senelerden 2002 günlerden 12 mayýs... hiperaktif bir insan oluveririm... durdugum yerde bes dakikadan fazla duramamaya baþlarým... kimse inanmaz söylerim caným sýkýlýyor diye... bir kaç gün geçer ve sað el uyuþur derken sað bacak ve derken vicudumun sag tarafý... dr.ye gitmeye karar veririm... dahiliye uzmani beyinde ur oldugundan söz eder ve beyin cerrahýna gönderir... mr lar cekiler tahliller yapýlýr ve beyin cerrahýna gidilir... cerrah alýr eline mr ý söyler direkt sen ms sin diye... baþta inanmam özel hastaneye gederim ve hastanedeki dr. metin ol ayþe diye baþlayan bir konuþma sonucunda teþhis koyamaz... sonra nörologa giderim, sag gözüm kapanmýþ, konuþma zorlugu ve uyuþuk bir halde... nörolog direkt yatýþ ile tedaviye baþlar... 2 yýl bir aþý kullanacaksýn gececek diyerek beni kandýrýr... kaç iki yil oldu bilmiyorum hala kullanýyorum... þuanda ise avonex kullanýyorum... Allah yardým etsin hepimize... Herkese geçmiþ olsun...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 29 Austos 2007 - 20:51:20 »

Sevgili Ayþe aramýz hoþgeldin.Sen pozitif enerji ile dolusun.Hikayenden de bu anlaþýlýyor zaten hemen.Seninle birlikte olmaktan mutluluk duyacaðýz inan ki.Yaþam sevincini,enerjini,umudunu sakýn yitirme.Sevgi ve saðlýkla kal......
civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #2 : 30 Austos 2007 - 00:23:42 »

Ýðne kullanýp kullanmamanýn arasýnda çok fark yokk bence.bazen kullanmayý özlüom.býrakmak çok zor geldi aslýnda.yani benden bir parça gibiydi.bence ayþe bunun için canýný sýkmaya deðmez...

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #3 : 30 Austos 2007 - 08:58:29 »

AYÞE sonunda sen de katýldýn aramýza  Kahkaha demek sana da beyninde ur olabilir dediler aynýsýný bana da demiþlerdi ama ne korkmuþtum. Ýðnelere gelince bunlar hep ayný ya da ankaradaki dr lar mý ayný bilmem bana da 2 yýl kullanacaksýn bitecek demiþlerdi ama gel gör ki hala devam ediyor. Sen hikayeni anlatýyorsun ben cevap yazýyorum ama kendimden bahsediyorum püü bana ( bu bende alýþkanlýk oldu sanýrým  ) Ne yapayým anlatýlan hikayelerde kendimden birþeyler buluyorum ve ben de birþeyler anlatmadan duramýyorum ...               
  Ayse çoookkk geçmiþ olsunn...

aCiL ÞiFaLaR DiLiYoRuM ...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #4 : 30 Austos 2007 - 10:29:59 »

aramýza   hoþ geldin ayþe kardeþ geçmiþ olsun.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
Bihter
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 11 Eyll 2007 - 10:05:23 »

selam ayþe bende burdayým

Mutluluk Gözyaþlarýnýn Arkasýna Saklanýr Hiç Ummadýðýnda Güneþ Açtýrý Verir...
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 15 Eyll 2007 - 11:01:47 »

Burda olman sevindirdi bihter beni... hoþgeldin arkadaþým
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« Yantla #7 : 15 Eyll 2007 - 15:13:21 »

Peþindeyim arkadaþým burdada varým... 
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 15 Eyll 2007 - 16:14:02 »

iyiki varsýn güzel arkadaþým...
selimpolat
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 97

« Yantla #9 : 28 Eyll 2007 - 20:06:10 »

Geçmiþ olsun. Sohbet odasýnda konutuðumuz dostlarýn hikayelerine bakýyodum baþta seni gördüm. Rabbim acil þifalar versin. Peygamber efendimiz diyo galiba ölümden gayrý her derde çare bulunacak diye. Ýnþallah MS e de çok yakýn bir zamana kadar kalýcý çözüm bulurlar... Tekrar geçmiþ olsun...

Arkadaþlar yeni bir site kurduk  www.erkiletliyiz.biz  dostlarýn üye olmasýný rica ediyorum. orada nick'im selim
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 30 Eyll 2007 - 00:17:57 »

iyi dileklerin icin teþekkürler selim saðol arkadaþým...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #11 : 30 Eyll 2007 - 00:31:27 »

Caným benim gecmiþ olsun rabbim acil þifalar versin,umudunu neþeni asla yitirme,bir kücük tebessüm bile insan hayatýna ne güzellikler yaþatýyor dimi.Fevzi baba diyorum ben ona þuan o doktorum olmasa bile herharukarda onu arayýp hali sormak bile güzel. seni seviyorum kader dosttum kib.

saðlýcakla tebessümle kal...
« Son Dzenleme: 30 Eyll 2007 - 00:33:41 Gnderen: ceren » Logged
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 03 Ekim 2007 - 10:00:19 »

cerencim bende seni seviyorum...    fevzi hocaya gelince ben onu çok seviyordum baþlarda sonra sevmeme kararý aldým... artýk sevmiyorum... kendine dikkat et
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #13 : 08 Ekim 2007 - 02:48:09 »

gemiþ olsun Yasoo..seninle biraz konusma þerefine nail oldum...muhabbetlerimizdede çok tatlý pozitif neþeli mutlu bir izlenim býraktýn bende...bu izlenimlerinin her daim sürmesini diliorum...yüce rabbimden þifalar diliorum sevgilerimi sunuyorum...

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #14 : 24 Ekim 2007 - 09:08:03 »

tesekkur ederim arkadasim, ne kadar güzel bir izlenim býrakmýþým sende inan çok mutlu oldum. senin hikayende fena deðildi hani... igne yapamamak, hemþireler fln süper olsa gerek...en az benimkadar sende pozitifsin hep böyle kalman dilegiyle....
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Eyll 2021 - 00:12:33