Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

MSin hayatýma girmesi
MSin hayatýma girmesi
(1/2) > >>
Ugurbocegi:
Selam MS'li dostlarým ben izmirden gökhan.2003 senesinde ben askerdeyken,birgün baþýmýn sað tarafýnda þiddetli bi aðrý baþladý.ertesi gün bulanýk görmeye baþladým.Askerde olduðum için revire çýktým,ordan hastaneye sevk ettiler.askeri hastanede muayene attiler ama birþey bulamadýlar.(ordaki tabip binbaþý askerden kurtulmak istediimi sandý galiba açýklamasýnda onu ima etti :) )benimde gözlerim düzelmeye baþlamýþtý zaten bende üstünde fazla durmadým.Teskere aldýktan bi süre sonra tekrarladý.Bu sefer burda bi göz dr'una gittim.Saðolsun çok ilgilendi.Nörolojiye sevk etti.MR çekildikten sonra MS olduðum anlaþýldý.o günden beri rebif44 kullanýyorum.herkese çok geçmiþ olsun.Herkesin hikayesi (Mutlu Sonla) biter inþallah :)
naserious:
geçmiþ olsun arkadaþ, umarým en kýsa zamanda iyleþirsin :)
Ugurbocegi:
teþekkür ederim arkadaþým.umarým dileðin hepimiz için geçerli olur
zakkum:
selam geçmiþ olsun. sadece merak ettiðim için soruyorum doktorunuz kim? Benim doktorum Prof.Dr Egemen Ýdiman DEÜ sinde
De-jA-Vu:
    Çok geçmiþ olsun gokhancým askerde baþýna gelmesi belki de senin için bir þans belki de þanssýzlýktý bana sorarsan þans tý çünkü ben ms yüzünden askerlik yapamadým :( ve iþe girerken bu büyük sorun yaratýyor ama herþeyin hayýrlýsý allahtan diyorum ... tekrardan geçmiþ olsun gokhan..
                                  acil þifalar diliyorum .....
Navigasyon