Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Yeni Uye Mart 2011 MS Releasing Remitting sonradan SP cikisli.
30 Mays 2024 - 01:39:03 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Yeni Uye Mart 2011 MS Releasing Remitting sonradan SP cikisli.  (Okunma Says 4834 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Ayteq76
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 24 Mays 2015 - 14:23:47 »

Evet arkadaslar yazdigim gibi RR le baslayip, SP la devam eden bir MS a sahibim. 2012 de bir seyim yoktu. Igne rebif 44 fayda etmedi. Atak 1 kere gecirdim ve kortizon aldim gecti. Bu ilk hastalandigim zamandi. Sonra bir kere daha kortizon aldým hic bir ise yaramadi. Kortizon aldýðýmda atak gecirmiyodum. Sadece yurumem kotuydu. Belki iyi gelir dedik. Sonra Gilenya gecmek istedik fakat su çiçeði gecirmedigim için asi oldum, onun tutmasi 8 9 ay surdu. Bu sirada bir sey kullamadim. Yavaþ, yavas el de tremor ve baston kullanmaya basladim. Suan da yuruyemiyorum, sadece ev içinde o da yavas olur. 39 yasindayim. Konusmada zorluk  cekiyorum ama cok degil eskiden coktu.El de tremor var.  Su an gilenya kullaniyorum ve plazmaferez tedavisi düþünüyorum. Cok riski varmis kararsizim. Bilgisi olan varsa aydýnlatabilir mi beni?  Sagolun. Herkese gecmis olsun Allah acil þifalar versin hepimize..
Ayteq76
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #1 : 24 Mays 2015 - 14:29:20 »

Bu arada unutmusum Ýstanbul, Sisli den Aytekin
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 25 Mays 2015 - 13:11:46 »

Plazmafreaz yaptýran çok oldu ve halada var.Sanýrým risk durumu yapýlan yerle ilgili endiþelerinizden size bu tedaviyi  doktorunuza bahsettiniz mi ?
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

11 ubat 2022 - 12:31:01