Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS yýkamadý ((LEVENT SAYESÝNDE))
30 Mays 2024 - 04:06:52 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS yýkamadý ((LEVENT SAYESÝNDE))  (Okunma Says 7473 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
arzuu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 287

KIZIM NAZLI

« : 10 Mays 2008 - 11:08:44 »

Merhabalar...Ben 10 yýldýr ms hastasýyým.23 yaþýndayým.Evliyim bi kýzým var.Eþimin adý levent.Çok mutluyum çok þükür.Ýlk baþlarda kendimi kaybetmiþtim,teslim etmiþtim ms e ama Levent sayesinde toparladým kendimi,þu an bi sýkýntým yok elhamdulillah.Çift görme,uyuþma,halsizlik vs. gibi þikayetlerle baþladý ama ms beni yýkamadý

Saðlýklý günler herkese...
« Son Dzenleme: 10 Mays 2008 - 11:10:37 Gnderen: arzuu » Logged

HAYAT GÜZELDÝR!...
Fato$
Ziyareti
« Yantla #1 : 10 Mays 2008 - 11:51:45 »

Cok gecmis olsun arzucum ..Allahim sana esinle ,kizinla mutlu ve saglikli uzun ömürler versin..daha cok gencsin ve herseyin bilincinde oluncada bir ömür saglikli birsekilde yasayabilirsin..  benim hikayem bölümünde yazdiklarimi okudun sanirim ve elinden geldigi kadar dikkat et canim kendine.Boynuna vede kimyasal maddelere dikkat edince bizimde saglikli insanlardan hic farkimiz kalmiyor...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #2 : 11 Mays 2008 - 12:36:29 »

geçmiþ olsun arzu kardeþ. bende senin gibi eþ yönünden þanslý olanlardaným allah onlardan razý olsun sanada geçmiþ olsun

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
canan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4377

« Yantla #3 : 11 Mays 2008 - 19:47:14 »

çok güzel allah benim gibi bekarlara da hayýrlý eþler nasip etsin 
arzucum eþinle çocuðunla bir ömür mutlu ve huzurlu olmaný dilerim
saðlýcakla kal

Ne cübbe giyerim ne külahým var,insanlýk kisvesi kýyafetimdir; ibadet sayarým dosta hizmeti,bu da göze çarpan kabahatimdir...
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #4 : 12 Mays 2008 - 09:19:03 »

insanýn eþinin arkanda olmasý çok güzel birþey.benimde eþim hep yanýmda oldu bana destek oldu kendimi býraktýðým an elimden tuttu beni tekrardan hayata döndürdü.yani onlardan allah razý olsun gerçekten.allahým herkesede böyle eþler nasip etsin inþ.çok geçmiþ olsun arzu.
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #5 : 15 Mays 2008 - 11:40:42 »

Merhaba arzu.Bende 19 yýllýk ms im.Ne güzel evli olman,çocuðunun olmasý.Onlara olan sevginle ms i kendinden uzaklaþtýracaðýna eminim.Ben de evli ve 2 çocuk babasýyým.Onlarýn özlediði bir baba bir eþ olamasakta mutluyuz.Eþine fazla naz yapýp onu usandýrma çünkü onlar hayattaki tek can simitimiz,yakýn dert ortaðýmýz ve hayat arkadaþýmýz.Sana ve levente, çocuðunuzla mutluluklar dilerim. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz içiniz. Yalnýz deðilsiniz.Hoþcakalýn...

Nacre
hilall
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2082

« Yantla #6 : 19 Mays 2008 - 14:30:57 »

Merhaba arzuu'cum öncelikle çok geçmiþ olsun caným,yanýnda eþinin olmasý çok güzel birþey.ALLAH herkese böyle eþler nasip etsin.Ben evlenmeye korkuyorum .Nedenide þu:BEN MS HASTASIYIM VE BENÝ ANLAYAN BÝR EÞLE EVLENMEM LAZIM.Sen çok þanslýsýn ki karþýna böyle böyle bir eþ çýkmýþ.ALLAH'ým herkese nasip  etsin.Sana ailenle birlikte bir ömür boyu saðlýk mutluluk içinde bir yaþam sürmen dileðimle;saðlýcakla kal
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #7 : 23 Mays 2008 - 20:11:42 »

Sevgili arzu aramýza hoþgeldin.Eþinin ve sevdiklerinin destek olmasý çok güzel.Bir de yavrunuz ile bu
sevgiyi ve desteði pekiþtirmiþsiniz.Allah mutluluðunuzu daim etsin ve MS ile yaþama bu þekilde devam etme gücü versin.Saðlýk ve sevgiyle kalýn..
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 02:50:11