Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ampyra
21 Mays 2024 - 21:18:06 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ampyra  (Okunma Says 4726 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« : 31 Ekim 2011 - 18:45:15 »

Arkadaslar aranizda Ampyra kullanan varmi, varsa lütfen bu ilacla olan deneyimlerini burada paylasirsa cok sevinirim.Doktorum banada tavsiye ediyor ama baslayip baslamama konusunda kararsizim.
« Son Dzenleme: 01 Kasm 2011 - 23:12:13 Gnderen: yilmaz » Logged
gencomer2011
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 184

« Yantla #1 : 01 Kasm 2011 - 18:46:49 »

yýlmaz oiacý banada yazdý dr. iþlemleri yeni biti TEB birliyinden de iþlerim biti hocaya sordum sýraya koymuþ lar ankarada  arkadaþ larý aradým ithal edecekleri bekliyo
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #2 : 06 Kasm 2011 - 02:10:58 »

Merhaba; sizlerle ayný durumdayým. 1,5 ayý geçti.Sýramý bekliyorum
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #3 : 13 Kasm 2011 - 11:50:35 »

3. ayý bitirmek üzereyim pek bir etkisini göremedim henüz. sorduðumdada daha erken dyorlar. 5. aydan itibaren etki gösterirmiþ bekliyoruz bakalým.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #4 : 20 Kasm 2011 - 15:05:21 »

Arkadaslar. ben bu ýlacý ýlk once aýle hekýmý olan býr arkadasýmdan duymustum.Önce vucutta bellý bý sevýyeye ulasmasý lazým 5-6 ay lazým dedý .Ve Amerýka daký sonuclarda % 90 olumlu faydasýný gören hasta býle varmýs ýlacýn tek býlýnmezý kýme yuzde kac etký edeceðý yaný.Ve arkadasýmda dr umda mutlaka denenmelý dedýler bana .Bende 3 aydýr kullanýyorum,  egzersýzlerý ýhmal ettým buara ama yýne baslýycam ama yururken eskýye nazaran daha az enerjý harcadýgýmý hýssedýyorum belkýde psýkolojýktýr tabý bu etký cunku 5-6 ay dýyolar etkýsýný gostermesý ýcýn...Yýlmaz bence denemelýsýn bu ýlacý ama sen býlýrsýn tabý...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 Austos 2021 - 17:29:47