Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
AMPYRA ONAYI...
21 Mays 2024 - 23:32:29 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: AMPYRA ONAYI...  (Okunma Says 6932 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« : 02 Mart 2011 - 14:48:33 »

Arkadaþlar, birçoðumuzun beklediði ampyra yürümeyý kolaylastýran ýlac dýye bahsettýgýmýz ýlac.Bakanlýk onay verýcegýný acýklamýs Gülþen hoca ile görüþtüm þimdi yený ve guzel býr haber bu ama 1 ayý bulur dedi.Bu konudaký onay alan tek ilaç bu umarým kullanan herkese faydalý olur ...
gencomer2011
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 184

« Yantla #1 : 02 Mart 2011 - 18:33:27 »

özlem sana  ve sitene teþekürler ben açýk kimlimi yazak  defalarca yazýyodum valahi oraya gitmeyi bile göze almýþtým
ama sigaradan ayrýlacam diye göze alamýyodum iþalah grkafede sigara serbet tir
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 02 Mart 2011 - 18:41:21 »

Serbest ama sen bunu dusunme hemen sýgaradan uzaklasmayý denesen keske býraz.Kýsmet olurda nýsan da gorusursek ýnsallah konusalým bunu )
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #3 : 02 Mart 2011 - 20:33:12 »

Çok sevindim hepimiz adýna.Ýnþallah bütün arkadaþlarýmýz için hayýrlýsý olsun.Teþekkürler özlem...
yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« Yantla #4 : 03 Mart 2011 - 18:34:15 »

Ya ömer arkadasim, son  yazilarda okuduguma göre sigara hem mse kötü etki etmekte hemde sigaraya 17 yasindan erken baslayanlarda mse yakalanma riski normalinden 2,7 kat daha fazla olmakta.
Ama sonucta saglik senin sagligin, simdi genc oldugundan belki bana birsey olmaz diye gecebilirsin ama yas ilerlediice kafani duvarlara vurmada. Karizmatik
gencomer2011
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 184

« Yantla #5 : 03 Mart 2011 - 19:53:35 »

yýlmaz be düþündüyün için sana teþekür ederim  ben uzun yaþamak istemiyom ki  hayatanniþanlým ayrýdýk tansora herþey bana boþ geliyo
SULTAN06
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 31

« Yantla #6 : 04 Mart 2011 - 00:55:45 »

iyi  akþamlar  ilacýn  onay  almasý  çok  iyi  bir  geliþme  bir taraftan  tedavi  diðer  taraftan sigara  çok  zor  çünki  ms  için  iyi  deðil  hatta   ms  hastalarýnýn  yanýnda  sigara  içilmemesi  gerekir  bilitorum  býrak  demek  kolay  ama  nasýl  baþaracaðýndan  emýniz  madem  bu ms  le mücadele  ediyoruz   vede  aileni  düþün 
anestezi18
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #7 : 04 Mart 2011 - 20:20:11 »

Herkese þimdiden hayýrlý olsun.Bugün eczacýlar odasý TEB ankara ithal ilaç birimi ile görüþtüm.Gerekli evraklarý gönderip ilacý ücretsiz  alabilirsiniz dedi.Pazartesi ilk iþim gerekli evraklarý tamamlayýp adreslerine postalamak olacak.
bülent
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 117

« Yantla #8 : 07 Mart 2011 - 10:52:18 »

Bu piyasa çýksýn  abd ve rusya çýkan hap içinde bir kampanaya yapalým....
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

28 ubat 2023 - 13:18:33