Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
2010 yýlýnýn ilk ataðýný ðeçirmiþ bulunmaktayým
04 Mays 2024 - 06:03:11 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: 2010 yýlýnýn ilk ataðýný ðeçirmiþ bulunmaktayým  (Okunma Says 5003 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« : 11 Ocak 2010 - 22:26:13 »

yýlbaþi gecesi baþlayan kolumdaki güçsüzlük konuþma bozukluðum ve güçsüzlük ve kortizon......yani arkadaþlar atak geçirmiþim.aslýnda burda bir konuya parmak basmak istedim özellikle...benyaklaþýk 3 senedir avoneks kullanýyordum ve 3 ay olmuþtu býrakalý demekki burda þöyle bir kanýya vardým iðnelerimizden þikayet etmeyelim ne olur..koruyucu etkisi olmasa 3 sene nasýl durdum.þimdi allahýma çok þükrediyorum iyiki en azýndan kortizon tedavisi var bir hafta önce nasýldým þimdi nasýl..kortizonum buðün bitti sadece çok az halsizlik ve ðüç kaybý var.acaba tam anlamýyla 1 haftayý bulurmu eski halini almasý yada bununlamý yýrttým sizcesadece baþ parmaðým ve iþaret parmaðýmý saçýmý kaþrken cansýz hissediyorum ne olur bana cevap yazýn bu þekilde olupta sonra düzelenler varmý acaba birazdahamý verselerdi kortizonu acaba
dolunaysevgi
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« Yantla #1 : 16 Ocak 2010 - 23:43:24 »

Öncelikle çok geçmiþ olsun.... Evet bu þekildeydim. Ben 1 aydýr  yürümekte zorlandým. Kollarým bacaklarým iyice kötüleþmiþti. Doktorlar 1,5 ay sonra geçer kortizonun yan etkileri çok var dediler. Yani kalýcý olanlarda varmýþ ama araþtýrmalarýma göre kortizon vücuda çok yan etkisi var. Ben kendi kendimi motive ettim eskisi gibi olabilirim diye ve Allaha þükür 1,5 aya kalmadan iyileþtim. Fakat egzersiz yapmak gerekli evde dinlendiðin süreçte egzersiz yap dýþarý çýk hergün düzenli yürüyüþ yap. Farklý ortamlarda bulun emin ol en iyi ilaçtan bile iyi geliyor insanýn morali yüksek olmasý yetiyor herþeyin düzelmesine. Sadece biraz sabýrla bekle umudunu asla yitirme. Eminim seninkide kýsa vakitte geçer. Takýlma böyle sen üstüne düþtükce iyileþeceði varsada iyileþmez kendini için için yeme. Koyver kendini hayata tabi moral olarak. MSi gerçekten yenmek istiyorsan hiçbirþey yapamasanda hep mutlu ol ve gülümse hayata. MSin en baþ düþmaný mutluk o zaman bizim silahýmýz da mutluluk olmalý

Yani ben yaklaþýk 3 senedir MSim  bana göre gizli silah, sevgi ve mutluluk  
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #2 : 17 Ocak 2010 - 14:02:11 »

Geçmiþ olsun.Ýnþallah en kýsa zamanda tekrar eski haline dönecek ve devam edeceksin kaldýðýn yerden
eski hayatýna.Allah iyilik versin,saðlýk,sevgi ve dualar seninle olsun daima...
yilmaz
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 159

« Yantla #3 : 17 Ocak 2010 - 19:10:46 »

cok gecmisler olsun, insallah zamanlada diger sorunlarinda düzelir.Biraz kortizonun etkilerini göstermesini bekle bence.
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #4 : 19 Ocak 2010 - 15:30:06 »

teþekkür ederim arkadaþlar. ilginiz için ama sizinle paylaþtýkça ben moral buldum inanýn.daha süpriz þeyler oldu hayatýmda mucizeler desem yalan olmaz biraz daha bekleyin anlatýcam hepinize..
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

23 Kasm 2021 - 04:13:23