Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
8 yýl aradan sonra tekrar bulanýk görme:(
03 Mays 2024 - 20:03:26 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: 8 yýl aradan sonra tekrar bulanýk görme:(  (Okunma Says 9395 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« : 06 Austos 2009 - 15:42:17 »

merhaba arkadaþlar...8 yýldýr ms hastasýyým ve ilk ataðýmdan sonra gözle ilgili hiç bi problem olmamýþtý...2 gündür sað gözümde hafif bi bulanýklýk sözkonusu inþallah buda diðerleri gibi geçer ve eser kalmaz...ya ne ms miþ, yakamý býrakmýyo yýllar geçsede unutmuyo ilk göze vurduðunu çýkýyo gene ayný yerden uffffffffff
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 06 Austos 2009 - 20:00:56 »

Sevgili Pýnar geçmiþ olsun öncelikle.Ýnþallah kýsa zamanda tekrar eski haline döner ve seni fazla rahatsýz
etmez.Eðer 3 günden beri devam ediyorsa dr ýnla görüþüp yapýlabilecek tedavi varsa baþlamaný öneririm
bir an önce.Canýný sýkma ve moralini bozma sakýn.Geçeceðine inanýyorum ben.Dr unla baðlantý kur.Saðlýk
sevgi ve dualarla kal daima...
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #2 : 06 Austos 2009 - 20:49:20 »

Geçmiþ olsun Nisa: (beklemeden Dr gitmen en Iyisi.
 Insallah Çabuk atlatýrsýn

kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #3 : 07 Austos 2009 - 21:22:33 »

çok geçmiþ olsun pýnar umarým sýkýntýsýz atlatýrsýn

iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #4 : 07 Austos 2009 - 22:18:17 »

belki deðildir...hemen üzülme benim iki hafta oldu gözüm ayný ama atak deðil...

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
Mymatik
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 849

« Yantla #5 : 12 Austos 2009 - 20:24:30 »

Çok çok geçmiþ olsun Nisa umarým ciddi birþey deðildir ve geldiði gibi gider. Bende doktorunla görüþmeni tavsiye ediyorum atak sa eger müdahale edilmesi gerekiyorsa geç kalma  sevgiyle kal  Masum

drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #6 : 13 Austos 2009 - 03:08:19 »

Çok geçmiþ olsun Nisa. Ýnþallah gözündeki problem düzelmiþtir. Hala devam ediyorsa mutlaka bir doktora gitmen gerekir. Saðlýklý haberlerini bekliyoruz...

nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #7 : 13 Austos 2009 - 11:30:08 »

tþk.ederim arkadaþlar...malesef drop geçmedi aksine fazlalaþtý bugün kortizon tedavisinin 3. günü...hiç bi açýlma yok daha gözümde lütfen dua edinnn
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #8 : 13 Austos 2009 - 13:18:00 »

Dualarýmýz seninle pýnarcým.Allah en kýsa sürede þifa versin inþallah.Seni kocaman öpüyorummm...
SELVA
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 5219

« Yantla #9 : 13 Austos 2009 - 13:47:33 »

qeçmiþ olsun allah yardýmcýn olsun inþ qeçer..
drop
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 292

« Yantla #10 : 13 Austos 2009 - 19:49:58 »

Merak etme Nisa tedaviye baþlamýþ o önemli, zamanla düzelir. Bunu kendimden biliyorum. Geçirdiðim ataklardan birinde çift görme yaþamýþtým. 5 günlük tedaviden sonra genel çift görmem düzelmiþti ama hala yanlara bakarken çift görüyordum. Doktorum zamanla bununda düzeleceðini söyledi ve gerçekten bir süre sonra o da geçti. Ýnþallah seninde en kýsa zamanda düzelir.

ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #11 : 13 Austos 2009 - 23:05:14 »

Cok gecmiþ olsun RABBÝM þifa versin.Allah yar ve yardýmcýn olsun.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #12 : 16 Austos 2009 - 10:15:58 »

pýnarcým cok gecmiþ olsun cnm..benim hastalýgým gözlerde bulanýk görme ile baslamýstý..3.bucuk sene oldu hala gecmedi hiç bi düzelme yok...ama sükürler olsun ki baska ataklarýmda olmadý..ben seninkinin gecicegini düþünüyorum pýnarcým cok gecmiþ olsun tekrardan

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Nisan 2018 - 18:51:22