Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
18 MART ÇANAKKALE SAVAÞI ANISINA
03 Mays 2024 - 22:02:31 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: 18 MART ÇANAKKALE SAVAÞI ANISINA  (Okunma Says 4573 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« : 18 Mart 2008 - 12:04:38 »

Bu resme dikkatli bakalým arkadaþlar.Bu resimdeki nine 99 yaþýnda canlý bir tarih.Belki geçenlerde tv.de görmüþsünüzdür.Fatma nine o Çanakkalede köyünde yaþýyor, babasýný daha 9 yaþýndayken savaþta þehit olarak topraða vermiþler ve o 99 yaþýnda hala o günün acýsýný yüreðinde taþýyor.Savaþ yýllarý yoksulluk ve sefalet içinde geçerken,sadece ekmek parasý kazanmak için geceleri sahurda teneke çalmýþ.Daha sonra devlet þehit çocuðu maaþý baðlamak istemiþ ama o benim Fatma ninem þehit çocuðu olmanýn verdiði onurla o maaþý kabul etmemiþ,babam bana bu vataný baðýþladý,ben babama doyamadým ne yapayým ondan gelecek maaþý diyerek bütün yürekleri daðlamýþ.Ve bizlere bu vatan kolay kurtulmadý kýymetini bilin diyor.Ellerinde öperim Fatma ninem.Allah þehitlerimize gani gani rahmet eylesin.
Sevgi ve Saygýlarýmla.

dilekduygu
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 149

« Yantla #1 : 18 Mart 2008 - 16:12:03 »

Teþekkürler ilhan abi bende fatma ninemizin ellerinden öpüyor,þehitlerimizi saygýyla anýyorum.
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« Yantla #2 : 18 Mart 2008 - 17:34:40 »

Ey þehit oðlu þehit! Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsýn?Gömelim gel seni tarihe desem sýðmazsýn...

NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!...

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #3 : 18 Mart 2008 - 17:42:36 »

NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE !!!

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

24 Ekim 2018 - 12:22:07