Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Kontrol sonucu
22 Mays 2024 - 06:21:55 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Kontrol sonucu  (Okunma Says 6567 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« : 09 Ekim 2007 - 19:00:29 »

Arkadaþlar bugün  diðer  doktoruma gittim,mr ve kan tahlili yapýldý hic bir ilerleme yok þükür ms te.
Ama sol göz hafif   sorun cýktý bakalým ne olcak ve böyle devam ederse Meral hocaya Tekrar kontrole gelmem gerektiðini söyledi doktorum.Dinlendirici gözlük önerdi b 12 vitamin yazdý,sürekli grip olmam ise hassas olduðum icin enfeksiyon kapýyormuþun daha cok dikkat etmemi söyledi ve de vucudumun direncini artýracak gýdalar tüketmemi önerdi.
Paylaþmak istedim sizlerle...
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 09 Ekim 2007 - 19:17:03 »

Cerencim ilerleme olmamasýna çok sevindim, umarým hep böyle devam eder.Kendine dikkat et 
evrensel
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

« Yantla #2 : 09 Ekim 2007 - 19:46:28 »

bi öneride ben yapmak istiyom tam týbbý bi öneri olurmu bilmiyom ama
çok su içerek vücüdümuzdaki bakterileri daha kolay atabiliyoz bu da bizim daha salýklý olmamýza neden olur sadece bi tavsiye
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #3 : 09 Ekim 2007 - 19:54:27 »

Cerenim çok sevindim iyi olmana :)Gözün için de gözlük önerilmiþ.Takarsýn caným gözlüklerini.Hem imaj deðiþikliði de olur ;)Yakýþýr benim canýma gözlükler Ýnþallah böyle devam eder ve sorun çýkmaz.Bol bol sebze,meyve,balýk tüket cerencim.Katý yaðdan ve katký maddesi içeren hazýr gýdalardan uzak dur.Zaten sen bunlarý biliyorsun.Geçmiþ olsun.Seni çok öpüyorummm
« Son Dzenleme: 10 Ekim 2007 - 19:21:01 Gnderen: hazan » Logged
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #4 : 09 Ekim 2007 - 23:38:54 »

cerencim çok sevindim ya inþallahta böyle gider benim kontrolümde kasýmda bakalým bizde süprizler ne olacak...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #5 : 09 Ekim 2007 - 23:52:00 »

Sevgili özlem hazan abla ve dadaylý cok teþekkürler inþallah hep böyle gýder.Korkutuðum gibi olmadýðýna cok sevdim.Gözlük en kýsa zaman da alcam bakalým saðol abla  ;)herkes saðlýklý  huzurlu olur inþallah.
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #6 : 10 Ekim 2007 - 11:09:34 »

ceren kardeþ geçmiþ olsun çok sevindim ilerlemediðine. gözlüðüde takýver artýk. maadem önemli ihmal etme. en fazla dört göz derler 

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #7 : 10 Ekim 2007 - 11:36:01 »

canýmýniçi çooooook sevindim ilerlemediginee darýsý benim bþýma bende bu ayýn sonunda gitçem kontrole:P:P iyi bak kendine cicim :p

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

« Yantla #8 : 10 Ekim 2007 - 14:35:37 »

Gönderen açýk: Bugün 11:36:01Gönderen: cagla 
Alýntý Ekle
canýmýniçi çooooook sevindim ilerlemediginee darýsý benim bþýma bende bu ayýn sonunda gitçem kontrole:P:P iyi bak kendine cicim :p
Gönderen açýk: Bugün 11:09:34Gönderen: kivo 
Alýntý Ekle
ceren kardeþ geçmiþ olsun çok sevindim ilerlemediðine. gözlüðüde takýver artýk. maadem önemli ihmal etme. en fazla dört göz derler   Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha Kahkaha

Ben de teþekkür ederim saðolun Ýnþallah herþey böyle devam eder.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 06:36:03