Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
BENÝM HÝKAYEM
15 Mays 2024 - 09:23:35 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: BENÝM HÝKAYEM  (Okunma Says 7642 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
betül
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« : 21 Nisan 2007 - 10:24:52 »

Merhaba herkese
Gerçi hikayemi forumlarda anlatmýþtým ama bir de buraya yazayým. 2004'te geçirdiðim çok þiddetli bir anjinden bir süre sonra hafif hafif baþým dönmeye baþladý. Bir kaç ay geçmeyince doktora gittim. Bana canýný sýkma, tatile çýk, baþýný fazla eðme falan dedi. Ama sonuçta bir gün ayakta duramayacak kadar baþým dönmeye ve midem bulanmaya baþladý. Acile kaldýrýldým. Orada çekilen mr da ms plaklarý görülmesine raðmen bunu dikkate almadýlar ve iç kulak krizi dediler. 3 gün kortizon tedavisi uygulayýp gönderdiler. Bu benim ilk ataðýmmýþ meðer. Bir kaç sonra yeniden baþým dönmeye ve sol kolum uyuþmaya baþladý. Önemsemedim. Bu da 2. atakmýþ. Nihayet bir de sað elim-kolum uyuþtu ve geçmedi. Ee artýk nöroloða gittim sonunda. Doktor yüzüme bakmadan aðlamaklý bir sesle MS dedi. Sanki "3 aylýk ömrün kaldý" der gibi bir hali vardý Annem aðlamaya baþladý benim sinirlerim bozuldu gülmeye baþladým. Neyse teþhis böylece konmuþ oldu. Bu da 3. atak. Sonra 10 gün hastanede kortizon tedavisi ki hastanede bana inanýlmaz iyi davrandýlar ve çok iyi baktýlar. Hatta çýkarken bir kaç gün daha kalabilir miyim demiþtim. Genelde hastalýðýmla ve kendimle barýþýk biriyimdir. Çok fazla kafama takmýyorum ve aklýma kötü þeyler getitmemeye çalýþýyorum. 1 ay önce 4. ataðýmý geçirdim, bu sefer biraz moralim bozuldu. Yeniden 7 gün kortizon tedavisi gördüm. Hem atak hem moral bozukluðu geçti. 2 yýl yakýndýr rebif 44 kullanýyorum. Doktorum da ms!in hafif bir türü olan RRMS olduðumu söylüyor. Umarým öyledir. Neyse çok uzun yazdým galiba herkese çooook geçmiþ olsun.
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #1 : 10 Haziran 2007 - 18:39:30 »

sLm betül ... Hastalýðýnýn teþhis aþamasý benimkine çok benziyor orta kulak olsun anne aðlamasý olsun çok benziyor. Evt bu dr lar bir de psikoloji dersi görmeli bence hastaya bazen nasýl davranacaðýný bilmiyorlar 3 ay ömrün kaldý der gibi
                         Acil þifalar diliyorum betül ...
incitanem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« Yantla #2 : 04 Ekim 2007 - 00:26:25 »

selam betül burda da buldum seni,ben yeni katýldým msli dostlara,seni de görünce bi yazayým dedim,iyisindir umarým þu günlerde,bak haftaya görüþücez kendine iyi bak caným,sevgiyle kal....sevgi çiçeði ya da yeni ismimle incitanem.bu da kim þimdi dersin diye açýklýym dedim.....
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #3 : 04 Ekim 2007 - 10:46:41 »

betül çok geçmiþ olsun. umarým ataksýz kocaman bir ömür geçirirsin. moralini hep yüksek tut.. kendine iyi davran... sevgiyle kal
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #4 : 07 Ekim 2007 - 11:18:01 »

Sevgili Betül öncelikle geçmiþ olsun.Ýnþallah bundan sonra sorunsuz bir dönem geçirirsin.Aramýza hoþgeldin.Allah hepimize þifalar versin.Saðlýk ve sevgiyle kal.
selimpolat
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 97

« Yantla #5 : 07 Ekim 2007 - 19:14:19 »

Geçmiþ olsun kardeþim. Allah sana da biz MSli dostlara da acil þifalar versin

Arkadaþlar yeni bir site kurduk  www.erkiletliyiz.biz  dostlarýn üye olmasýný rica ediyorum. orada nick'im selim
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #6 : 08 Ekim 2007 - 02:11:18 »

Betül geçmiþ olsun dior þifalar diliorum...bundan sonra atak matak olmucak korkma ben varým Kahkaha þaka bir yana...hayat felsefem olan yüksek Moral ve Sevgi olacak (MS) kýsaca Kahkaha kendine cici bak...

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

16 Mays 2019 - 22:35:39