Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bir hikaye
15 Mays 2024 - 04:54:30 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: bir hikaye  (Okunma Says 10215 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
semra
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 17 Ekim 2007 - 02:51:32 »

merhaba ,arkadaþlar sanýrým ben epey problem yaþamýþým sizlere göre,36 yaþýndayým,1990 yýlý aralýk ayý gibi kaþýntým oldu
belimde,b, 10-15 gün sürdü,derken banyo yaparklen allah allah sað tarfýmda hissetmediðimi gördüm,boyun fýtýðý mý acaba denildi ve )) o yýllarda istanbul da
sadece nightingale ve þiþli de özel bi merkez de bi de anadolu yakasýnda bi yerde MR çekilebiliyordu,yazýmda kelimler arasý tutarsýzlýklar görürseniz hoþgörün hafýza problemleri yaþýyorum maalesef MS nedeniyle
bana ayaklý santral derlerdi arkadaþlar þimdi ise
bazen iki hattým var numara da zorlanýyorum nadirde olsa
ama þunu söylemeliyim ki,eðer bunlarý yaþamasa idik saðlýðýmýzýn kýymetini bilemeyecektik.binlerce þükürler olsun ki ben demezsem hasta denemz bana herhangi bi arazým yok ama bu kadar yýlda bi dolu atak geçirdim sadece tekrarlamak istemedm
tamamen kör oldum 5-10 dk da olsa hakkaten çok kötü biþey,hep çift gördüm,kelimlerin tüm harflerini göremedim,sarhoþlar gibi yürüdüm
ellerim,i kullanamadým uyuþtu
bacaklarým uyuþtu çok çabuk yoruldum vs vs
sadece söylemek istediðim þu
lütfen kendinizi vitaminsiz býrakmayýn multivitamin,E vit aþýrý soðuk aþýrý sýcaktan kaçýnýn çok yorucu iþlerden kaçýnýn hayatýnýzda düzene dikkat edin veeee tek yardýmcýmýz Allah'a dua edin......
selimpolat
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 97

« Yantla #1 : 17 Ekim 2007 - 10:30:01 »

Geçmiþ olsun. Allah size ve tüm MSli dostlara acil þifalar versin...

Arkadaþlar yeni bir site kurduk  www.erkiletliyiz.biz  dostlarýn üye olmasýný rica ediyorum. orada nick'im selim
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #2 : 17 Ekim 2007 - 15:11:17 »

geçmiþ olsun, Allah hepimize acil þifalar versin
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #3 : 17 Ekim 2007 - 18:19:50 »

Semra abla Cok gecmiþ olsun Hoþgeldin aramýza uzun süreli  ms hikayeni okudum,Ýnþallah ayný þeyleri bir daha asla yaþamazsýn.Rabbim sana ve bizlere acil þifalar versin.Abla haddim deðil ama Ne yaþarsan yaþa bir kücük tebessümden vazgecme

Saðlýcakla tebessümle kal...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #4 : 17 Ekim 2007 - 19:27:23 »

Sevgili  Semra geçmiþ olsun.MS ile ilgili çok sýkýntýlar yaþamýþsýn ama yaþama sevincinin devam ettiðini sezinledim yazdýklarýndan ve çok mutlu oldum.Aramýza hoþgeldin.Allah hepimize þifa versin inþallah.Sevgiyle kal
nidan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #5 : 17 Ekim 2007 - 22:08:26 »

arkadaþlar çok tþk ediyorum keþke böyle (MS) bi sebepten dolayý yazýþýyor olmasa idik )
ama ne yapalým kýsmet böyleymiþ,lütfen dikkat edin kendinize
ve vitaminleri ihmal etmeyin aman ha!!
servet
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 19

« Yantla #6 : 18 Ekim 2007 - 11:19:30 »

Sevgili Semra,
Çok ama çok geçmiþ olsun.  Allah yardýmcýn olsun.. Vitaminler konusuna söylediklerini dikkate alacaðým. Çok teþekkürler. Umarým bir daha atak geçirmezsin.

Sevgilerimle ,

Bastýðýn yeri toprak deyip geçme taný..
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #7 : 21 Ekim 2007 - 14:01:41 »

geçmiþ olsun semra ms te olsa ms le hayata gülen gözlerle bakabilmeni dilerim:)sevgiyle
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #8 : 22 Ekim 2007 - 11:17:45 »

geçmiþ olsun semra kardeþ aramýza hoþ geldin kendine iyi bak. ustanýn dediðini yap yaptýðýný yapma diye bi ata sözü vardýr. bize dediklerini inþallah kendinde uyguluyorsundur  saðlýklý günler dilerim

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
nidan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #9 : 22 Ekim 2007 - 23:38:32 »

selam saol zaten uyguladýðýmdan paylaþmak istedim ya bak ben günde 1000-2000 ünt E vit,yine 1000-2000ünt.Cvit
omega 3,Centrum ( multý vitamýn)bi de
üzüm ekstresi getirttim antioksidan olarak neylersin )))
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #10 : 26 Ekim 2007 - 22:18:39 »

geçmiþ olsun semraa aramýza hoþgeldinn

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Temmuz 2018 - 04:18:45