Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Tr'de her 1750 kişiden biri şu şekilde oldum :)
15 Mays 2024 - 13:28:06 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Tr'de her 1750 kişiden biri şu şekilde oldum :)  (Okunma Says 7972 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 100

The Gods Made Heavy Metal

« : 13 Ekim 2007 - 15:59:48 »

2 yılım, yılda 1 kez olmak üzere bacak uyuşmalarıyla geçti.
daha sonrası(şuan) çift görmeyle devam etmekte..
bu çift görmelerden sıkılmış idim ki,
dedim bi doktora gidim. gittim ilk gittiğim doktor (saçı başı ağarmış yaşlı ve güya tecrübeliydi) bana ASTİGMATsın dedi "e iyi" dedim. "al sana gözlük" dedi
ama o da ne gözlük bi işe yaramıyo netcem netcem derken gözümdeki çift görme hala devam ediyo ağrımıyo ama rahatsız ediyordu.
"e bide dünyagöz e gidim dedim"  gittim ordada. doktor baktı baktı "sen bi beyin tomografisi çektir gel bakim" dedi.
tmm diyip b.köyde bi görüntüleme merkezine gittim. eşşek kadar bi makineye yatırıp beynimin röntgenini çektiler. çekerken bide iğne yaptılar. prospektüsüne beyin tümörü tespitinde kullanıldığını gördüm .
aha ters köşeye yattın eran dedim kendime.
eve geldim netten beyin tümörleriyle ilgili araştırmalar yaptım. ve bazı belirtiler uyuyodu. iyice yamulmuştum. kaderde varsa dikeriz nalları derken tomografiyi almaya gittim baktım rapoda tamamen teknik şeyler yazıyodu.
ama bir kaç paragrafta MS ile uyumludur diyo. plaktan bahsediyo.
kendi kendime " ulan ms, hastalık değilmiydi yav" dedim.
belki başka teknik bi kısaltma filandır derkene. hastaneye tekrar döndüm raporu incelettim "sen MS sin" dedi genç ve güzel doktor  Masum
"tedavisi yoktu dimi bunu dedim" evet dedi. "sinirselmi ?" dedim evet dedi. içinemi doğdu hastalık dedi gülerek "heeeaa evet dedim  Sustum"
geldim eve hastalık hakkında bilgi ararkene bu siteyi gördüm bi bakim hele ne var ne yok dedim.
ve burdayım işte..

not: bu söylediklerim heepsi 2-3 gün içinde oldu. 
syh
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #1 : 13 Ekim 2007 - 17:16:27 »

bak arkadaþým
bende ms hastasý olarak,sana söylüyeceklerim var.sakýn asakýn kendini býrakma,hayata dört elle sarýl.ben çok iyiyim
bana sormak istediklerin varsa raharlýkla sorabilirsin
ben 7 senedir bu hastalýkla mücadele ediyorum.
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 13 Ekim 2007 - 17:58:42 »

ben daha bebek sayýlýrým hastalýkla mücadelede
daha sadece teþhis koyuldu doktora bile gitmedim salý günü gidicem
neler olacaðýný merak ediyorum..:S
syh
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #3 : 13 Ekim 2007 - 19:34:54 »

arkadaþlar ben farklý tedavi sonucu allahýma þükürler olsun kiçok iyiyim,bana sormak istediðiniz bir þeyler olursa rahatlýkla sorularýnýza cavap vermeye hazýrým.mesleðimde hemþire.teþekkürler
.
sailes
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 23

« Yantla #4 : 14 Ekim 2007 - 02:57:03 »

syh farklý tedavi derken neyi kastetin biraz açarsan sevinirim burada blackened arkadaþým hoþgeldin geçmiþ olsun en fazla doktora gider 5 gün puls tedavisi görürüsün aldýðýn bu ilacýn etkisi ile sonra bomba gibi devam herþeye 4 yýldýr takýlýyoruz bizde msle arada hisetitiriyo ama hayatýmda deðiþik hiç biþey yok 4yýl önce nasýlsam þuanda öyleyim 
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 67

« Yantla #5 : 15 Ekim 2007 - 09:46:05 »

merhaba erhan aramýza hoþgeldin,

bende 5 aydýr hastayým bende yeniyim,kortizon kullanacaksýndýr merak etme, tekrar geçmiþ olsun,

syh bize biraz anlatýrmýsýn farklý tedavi yöntemi nedir hepimiz ögrenelim, bilgilerini bizimlede paylaþýrsan seviniriz.
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #6 : 15 Ekim 2007 - 09:49:53 »

çooookkkk geçmiþ olsun.... Allah acil þifalar versin inþallah.... Aramýza keþke gelmemiþ olsaydýn ama yinede hoþgeldin... bende 6 yýldýr ms hastasýyým ve hiç bir problemim yok... hicbir þeyi kafana takma ve iyileþecegine inan... sevgiyle kallll...
blackened
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 15 Ekim 2007 - 21:12:42 »

çooookkkk geçmiş olsun.... Allah acil şifalar versin inşallah.... Aramıza keşke gelmemiş olsaydın ama yinede hoşgeldin... bende 6 yıldır ms hastasıyım ve hiç bir problemim yok... hicbir şeyi kafana takma ve iyileşecegine inan... sevgiyle kallll...
çok sağol
hepmize inşallah kalıcı bi sağlık verir allah..
geldim işte napalım artık..
hiç bir probleminin olmaması benim içinde moral kaynağı
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Mays 2019 - 22:55:24