Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
msm iþ þebeke hatasý
15 Mays 2024 - 13:12:37 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: msm iþ þebeke hatasý  (Okunma Says 6872 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ÝLKAY
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 12 Ekim 2007 - 21:02:37 »

yýl 2003 o zaman daha 19 yaþýndaydým kollarda ve bacakta uyuþmayla baþladý  dedeminde nöroloji doktoru olan önder akyürekliye gittim bi kaç testten sonra zona teþhisi konuldu ve ne hikmetse þimdilerde kullandýðým deltakortil 30mg kullandým ve gitti .ms  tabi hala gizli .2 yýl sonra askerliðide bitirdikten sonra tekrar bi atak ve bu sefer yakaladýlar. ms orda iþte baþ belasý bir yýl sonra bi atak daha bir yýl sonra bidaha ve en sonuncudan 1 ay önce kurtuldum. Ýþimi hayatýmý herþeyimi deðiþtirdim bazen diyorumki neden ben  bi deste kaðýttan ilk elde papazý bulmak diyorum ben buna neyse hepinize allah sabýr versin kendinize çevrenize hayatta neye kime deðer veriyorsanýz hepsine iyi bakýn 
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 12 Ekim 2007 - 22:15:25 »

Sevgili Ýlkay geçmiþ olsun.Aramýza hoþgeldin.Önemli olan MS in gerektirdiði yaþam þekline uygun yaþamak.Bunu kabullendikten sonra gerisi zaten geliyor.Ama bu þekilde yaþamayý kabullenmek zorundayýz ve asla vazgeçmemeliyiz.Bu öncelikle kendi mutluluðumuz ve sevdiklerimiz için de çok önemli.Neden ben diye düþünürsek iþin içinden çýkamayýz zaten.MS gerçekten özel bir hastalýk ve bu bize verilmiþ.Rabbim böyle uygun görmüþ.Ýnþallah þifasýný verecektir.Allah buyurmuþ ki "Ölüm ve ihtiyarlýk dýþýnda her hastalýðýn þifasý vardýr"En kýsa zamanda çaresinin bulunmasý dileðiyle.O zamana kadar gerektiði þekilde MS ile birlikte yaþayacaðýz ve sabredeceðiz.Saðlýk ve sevgiyle kal.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 12 Ekim 2007 - 23:23:44 »

Geçmiþ olsun Ýlkay hoþgeldin. Bende zona geçirmiþtim ms ten yaklaþýk 1 sene önce
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #3 : 13 Ekim 2007 - 00:29:24 »

Merhaba aramýza ve siteye hoþgeldiniz,Gecmiþ olsun.Rabbim acil þifalar versin.Ne olursa olsun hayatýnýzda kendinize ve etrafýnýzdakilere bir kücük tebessüm etmeyi esirgememeniz dileðiyle
Saðlýcakla tebessümle kalýn...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #4 : 13 Ekim 2007 - 09:42:54 »

ilkay aramýza hoþgeldin..geçmiþ olsun..

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #5 : 15 Ekim 2007 - 09:51:40 »

hoþgeldin.... geçmiþ olsun...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

09 Ekim 2018 - 23:57:10