Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
merhaba herkese
15 Mays 2024 - 23:43:27 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: merhaba herkese  (Okunma Says 7819 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
zuzucuk
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« : 06 Ekim 2007 - 09:03:11 »

Benim babam rahatsýz daha dün öðrendim ama inanýrmýsýnýz ms çýktýðýna sevindim diyebilirim gerçi zorluluðunu internetden ve sizden öðrendim ama bize öle þeyler dediki doktorlar yaþamýný sürdürebilen ilaçla tedavisi olan bir hastalýk olduðu için çok sevindim . Benm babamda 2007 mart- nisan sýralarýnda aþýrý uyuma (gerçi 64 Yaþýnda yaþlýlýkdan dedik) yorgunluk sinirlilik sað gözde belirgin küçülme , sað ayak parmaðýndan baþlayýp sað kolundan beyinine kadar uyuþukluk yürümede zorluk geçmek le baþladý . daha eylül ayýnda tehsiþ konulabildi emar çekildi çerrahpaþada beyin tümörü alýnmayan bölgede 2 tane dediler yapýlacak biþey olmadýðýný sölediler , lenfoma lenf kanseri tamamen yayýlmýþ arka tarafa dediler o günler çok kötüydü beyinden biyopsi alýndý dört yerinden  dikiþler anlatamam yani  özel yatmamamýza raðmen hasta bakýcýlara parasýz iþ yapmadýklarý için para sýkýþtýrdýk yinede refaketçi yataðý vermediler böbreklerimi üþüttüm zaten psikoloji sýfýr yani bu hastalýk zor ama devede kulak kaldý gibi biþey neyseki hayatýný devam ettirebiliyorsun dün çok sevindim hemen bilgi topladým insanýn yaþý kaç olursa olsun babam için çok sevindim tedavisi ilaç daimi olsa dahi var o anda tedavisi olmayan biþey karþýnýza çýksa tedavisi zor ama tedavisi olan bir hastalýða yýlana sarýlmýþ gibi balýklama atlarým  ancak o durmuma gelip umut bulanlar anlaya bilir.. þuanda daha tedavisi yeni baþlýcak siteden çok þey öðrendim teþekkürler herkese yanlýz nöbetler gözümü biraz korkutdu Ney Bence beterin beteri var ve bu hastalýk ailede birinin varsa yakalanma olsasýlýðý var ýrsi bi nevi  oyüzden ben herkese þifa diliyorum herþey Allahdan  metanetli olmalý mücadeleyi elden býrakmamalýyýz. herkese acil þifalar ... ve en önemlisi bundada þükür demek bencee    görüþmek üzere
« Son Dzenleme: 06 Ekim 2007 - 09:08:26 Gnderen: zuzucuk » Logged
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #1 : 06 Ekim 2007 - 09:48:54 »

babaya çok geçmiþ olsun zuzucuk. Rabbim yardým etsin... panik olmayýn... büyütülücek hatta korkacak hiç birþey yok. moralini yüksek tutun babamýzýn.
bu arada sanada gecmiþ olsun. böbreklere ve psikolojiye dikkat. babaya destek olmalýsýnýz... saðlýklý kalýn... hep mutlu olun
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #2 : 07 Ekim 2007 - 11:31:18 »

Sevgili zuzucuk babana çok geçmiþ olsun.Ýnþallah en kýsa süre içerisinde kendini toparlar.Allah babana ve hepimize þifalar versin.Saðlýk ve sevgiyle kalýn.
selimpolat
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 97

« Yantla #3 : 07 Ekim 2007 - 19:11:43 »

geçmiþ olsun kardeþ. Allah babana ve tüm MSli dostlara acil þifalar ihsan etsin.

Arkadaþlar yeni bir site kurduk  www.erkiletliyiz.biz  dostlarýn üye olmasýný rica ediyorum. orada nick'im selim
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #4 : 08 Ekim 2007 - 02:18:51 »

Zuzum babana geçmiþ olsun diliyorum...senide dediðin gibi metanetli oldugun için tbrk edior babana ve ailene her zaman moral vermeni istiyorum...allah ým babanýn ve hepimizin þifasýný versin sevgilerle...

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
zuzucuk
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 08 Ekim 2007 - 09:15:47 »

arkadaþlar çok teþekkür ederim.  Yüce rabbim bu mübarek gece mürhemetine hastalara þifa nasip etsin
 Dua edelim arkadaþlar : Wallahi ben evdeki interneti kapattýrdým iþyerinde yazýyorum okuyorum mes'lerinizi
çok süpersiniiz  Allah neþeden eksik etmesin .
Þuanda ben iim  ama piskoloji konusunda sayýlmam aslýana bakarsanýz bende baðýrsaklarýmdan hastayým tedavim sürüyo babamýn olayý böbrekler derken  pert oldum 

kendize iyi bakýn görüþmek üzere
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #6 : 08 Ekim 2007 - 17:49:19 »

sana ve babana acil þifalar dilerim geçmiþ olsun

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
zuzucuk
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 09 Ekim 2007 - 08:12:35 »

saðol sanada acil þifalar dilerim..
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

28 Austos 2018 - 12:01:33