Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms hikayem
15 Mays 2024 - 12:31:19 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms hikayem  (Okunma Says 5016 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
incitanem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« : 04 Ekim 2007 - 13:29:53 »

eþimin ms le tanýþma hikayesi þöyle baþladý.2004 yýlýnda hafiften kendini göstermiþ bize ms ama biz anlayamadýk normal olarak,eþim çok halý saha maçlarýna giden aktif bir insandýr yine bir maç esnasýnda baþýnýn çok döndüðünü bir an kötü olduðunu söyledi eve geldiðinde,tabi biz çok önemsemedik,ç zaten çok yoðun çalýþýyordu yorgunluktandýr diye düþündük.böyle ara ara baþ dönmeleri devam etti,2005 yýlýnda 2 aylýk çok aþýrý yoðun çalýþmýþtý gece 12 lere kadar full hafta sonlarý dahil 2 ay çok yoðun geçti ve bu dönemde iþyerinde baþý dönmüþ ve revire yatýrmýþlar serum takýlmýþ hemen en yakýn hastaneye götürmüþler ve aþýrý yorgunluktan olabilir deyip bir kaç vitamin verip yollamýþlar,o gün çok sarsýlmýþve bana haber verdirtmiyor endiþelenirim diye.eve geldiðinde olanlarý anlattý,ben bi afalladým noluyor diye,bu olayýn hemen akabinde sað kolunun ve ayaðýnýn uyþmaya baþladýðýný ve çok rahatsýz olduðunu söyledi ve hala biz yorgunluktan olduðunu düþünüp üzerinde açýkçasý çok durmadýk ama içimde bi endiþe oluþmaya baþladý,bu þikayetleryaklaþýk 15 20 gün sürdü ve hafifleyerek geçtiðini söyledi.taki 2006 da tekrar ortaya çýkana kadar,bir gece uyanýp baþýnýn sýcacýk yandýðýný,baþ dönmesi olduðunu,elinin ve ayaðýnýn uyuþuk olduðunu,çift görmeye baþladýðýný söyledi,ben korkmaya baþladým ama ne yapacaðýmýzýda bilmiyorduk o gece öyle geçti,hemen doktora gitmesini söyledim ertesi gün dr a gittiðinde yine bir yýðýn vitaminlerle döndü,onlarý kullanmasýna raðmen hiçbir deðiþiklil olmadý,derken göz muayenesi kulak iþitme merkezi derken 2 ay daha geçti ve en sonunda ben kontrolü ele aldým ve nörolojinin yolunu tuttuk mr çekildi ve ms dendi,ben inanamadým ve aðlamaya baþladým o an,eþim ne olduðunu bilmiyormuþ ve noluyor falan dedi,doktor sakin olun bakýn henüz çok baþýnda dedi,eþim nevar ölecekmiyim deyip espiri yaptý gülerek neyim var dedi,durumu anlayýnca oda çok kötü oldu,biz hemen mr sonucunu cengiz kutaya gösterdik ama benim branþým deðil ama teþhis doðru dedi ve bizi aksel beye yönlendirdi,bi 15 günde o randevu için bekledik ve nihayet kendisine ulaþtýðýmýzda 2006 ekim ayý oldu ve kesin olarak aksel beyde ms dedi ve hikayemiz böyle baþladý arkadaþlar,ay bu arada ne kadar uzatmýþým konuyu,anlýyacaðýnýz 1 yýldýr ms le yaþýyoruz...hepiniz saðlýcakla ve sevgiyle kalýn.........
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #1 : 08 Ekim 2007 - 02:32:53 »

incitanem eþine þifalar diliyorum...ne eþin nede sen moralinizi bozmayýn...ne mutlu ki eþin çok sanslý bak.. onu seven ve deger veren bir eþi var...tabii bunu çekemeyen biri var oda MS... seni kýskanmýs hemen hayatýnýza ortak olmaya calýsmýs Kahkaha neyse laf kalabalýgý yapmýyým artýk eþine çok çok geçmiþ olsun diorum sevgi ve saygýlar sunuyorum..

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #2 : 10 Ekim 2007 - 17:36:14 »

kocaman geçmiþ olsun... Rabbim acil þifalar versin...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

20 Kasm 2021 - 10:17:58