Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bende burdayým
15 Mays 2024 - 08:49:38 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: bende burdayým  (Okunma Says 7614 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
incitanem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« : 03 Ekim 2007 - 15:41:44 »

selam arkadaþlar bende artýk burdayým,uzun zaman ms-gateway üyesiydim ve bir süredir sizleri takip ediyorum,gatewey den arkadaþlarý da burda görünce en iyisi buraya geçeyim dedim,sevgili yasoo,sevgili carpen ve birkaç arkadaþ beni sevgi çiçeði olarak bilirler.uzun zamandýr yoktum ortalarda.þu son günler geçmek bilmiyor,bayramdan sonra kontrolümüz var,merakla mr sonuçlarýný bekliyorum,inþallah herþey yolundadýr,7 aydýr rebif kullanýyor eþim,umarým iyi gelmiþtir...........sevgiyle kalýn
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #1 : 03 Ekim 2007 - 17:02:16 »

Aramýza hoþgeldin incitanem ... Sanýrým þanslý kiþi eþiniz  geçmiþ olsun  dileklerimi iletiyorum  Ýnþallah eþinin mr sonuçlarý iyi çýkar incitanem ...                                                                        aCiL ÞiFaLaR DiLiYoRuM ...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #2 : 03 Ekim 2007 - 17:40:54 »

Ýnci tanem aramýza hoþgeldin.Eþine verdiðin destek ne kadar güzel.Ýnþallah sonuçlar iyi çýkar ve sorunsuz devam eder.Saðlýk ve sevgiyle kalýn.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #3 : 03 Ekim 2007 - 17:46:06 »

Ýnci tanem Gecmiþ olsun Hoþ geldin,ben ceren 
inþallah mr sonucu iyi cýkar.

Saðlýcakla tebessümle kal...
incitanem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 03 Ekim 2007 - 23:47:55 »

yanýmda olup bana destek verdiðiniz için saðolun,hepiniz çok özel insanlarsýnýz,herzaman eþimin ve sizlerin yanýndayým,güzel paylaþýmlarýnýzý bekliyorum,iyi geceler sevgiyle kalýn........
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #5 : 04 Ekim 2007 - 10:48:48 »

Amanda aman kimleri görüyorum... sevgi çiçeðim incitanem hoþgeldin... güzel ve yüce eþ... kocasýný en çok seven kadýn... seni burada da gormek çok güzeldi... kendine ve eþine iyi bak arkadaþým herþey gönlünüzce olsun... kocaman öpüyorum
incitanem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 04 Ekim 2007 - 12:23:46 »

güzel dileklerin için saðol yasoo,yaklaþýmýn ve güzel sözlerin için de saðol,burada arkadaþlýklar ve paylaþýmlar çok seviyeli
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

30 Mays 2019 - 06:10:45