Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
herþey býrden oldu...
15 Mays 2024 - 06:44:32 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: herþey býrden oldu...  (Okunma Says 8306 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
sinem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« : 30 Eyll 2007 - 00:51:51 »

2004 mart ayýnda...yogun bý tempom vardý bý magazam ona baglý býde atolye..gece gunduz çalýþýyordum.. býr gun anidenn muthiþþ halsizlýk hýssettým dedýmký kýzým çok zayýfladýn býde bu çalýþma temposu duzensiz beslenme..tansýyonum düþtü heralde akþama kadar tuzlu ayran çikolata..amaa hiç bý degýþýklýk yok vede çift gormeye baþladýmmm akþam üstü noluyo yaww dedýmm..yolda yururken arada yalpalýyorum ..bulanýk goruyorumm bunlarýn hepsi hýzlý bý þekýlde ilerlýyoo yaa oluyo bý þeyler dýyorumm.. ertýsi gun iþyerýme yakýn bý özel hastanede buldum kendimi acil m.r dedýlerr yaa noluyoo dýyorumm beným çok iþim varr..ben halaa ben zayýfladým..tansiyonum düþtü teþhýsi koydum yani..sonrasýnda býr bulgu varmýþþ kortýzon 4 gün hastanede yattým sakaryada..ve çapa gülþen akman hanýma..hýhhh bumu m.s dedýler býz sana m.s dýyemeyýzz 1 aylýk bý tedavi..sonrasýnda 6 ayda býr m.r çekýldý en son 1 yýl önce gýttýgýmde artýk gelmene gerek yok rahatsýz hýssefersen kendýný gel dedýler ..amaa zaman zaman baþ donmesi..halsýzlýk..yuyurken ayagým bý boþluga düþüyomuþ gýbý oluyoo..sadece apikobal kullanýyorum..rýskýný taþýyomuþum yanii arkadaþlar..çalýþýyorum yýne bu sefer temposu daha düþük bý iþyerým varr hayatý çok sevýyorumm.. hiç aklýmaa atak gelýrmý yada ne zaman gelcekk dýye getýrmýyorumm..off ne çok yazmýþýmm ..byee byee..
Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #1 : 30 Eyll 2007 - 00:57:57 »

en güzelini yapýyorsun:) atak gelir mi ne zman gelir diye düþünerek kendini yýpratýrsýn. kendimden biliyorum:) geleceði varsa sanki soruyor bana:) çok geçmiþ olsun. mutluluk huzur saglýk seninle olsun
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #2 : 30 Eyll 2007 - 10:20:09 »

sinem mrb benımde drm gülşen hanım isabetli bi seçim yapmıssın alanının en ıyılerınden,,, bende ılk 2 sene apikopal kullanmıstım şuan onuda almıyorum atak gelırmı dıye düşünmemen çok guzel insallah gelmıcekte...drm bana da bı sorun olursa gel onun dısında kullanman gereken bısey yok demıstı ve 4 yıldır onun kontrolunde ıyı hıssedıyıorum kendımı hepimize ataksız günler canım.....
« Son Dzenleme: 30 Eyll 2007 - 10:24:54 Gnderen: nisa » Logged
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #3 : 30 Eyll 2007 - 12:07:42 »

Sevgili Sinem siteye hoþgeldin ve geçmiþ olsun.Ýnþallah böyle devam eder ve bir daha MS seni rahatsýz etmez.Kendine dikkat et ve vücudunu yorma sakýn.Zaten dr un yapman gerekenleri söylemiþtir sana.Sevgi ve saðlýkla kal.
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #4 : 30 Eyll 2007 - 15:22:17 »

Merhaba sinem siteye hoþgeldin,gecmiþ olsun inþallah hep böyle iyi olur gelecekte ki günlerinde.

saðlýcakla tebessümle kal...
sinem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #5 : 01 Ekim 2007 - 00:34:38 »

Merhaba sinem siteye hoþgeldin,gecmiþ olsun inþallah hep böyle iyi olur gelecekte ki günlerinde.

saðlýcakla tebessümle kal...
herkese iyi dýlekleri için teþekkurlerr.. herkess ii olsun inþ...
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #6 : 01 Ekim 2007 - 12:44:12 »

çok geçmiþ olsun sinem... ataksýz nice güzel günler geçirmen dilegiyle...
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #7 : 01 Ekim 2007 - 17:47:14 »

hoþgeldin sienem aramýza ve de geçmiþ olsunn..

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Aralk 2019 - 21:11:43