Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Merhaba
15 Mays 2024 - 15:46:24 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Merhaba  (Okunma Says 11530 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
UMUT_cAN
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 24 Eyll 2007 - 12:12:13 »

merhaba arkadaslar aranýzda banada yer varmý sizleri kendimden farklý hiç bir zaman görmedim ama benimde kýz arkadasým ms li onuda normal insanlardan farklý görmedim anormal olan bence bizim gibiler sans eseri burayý buldum ve bir daha gitmeyede niyetim yok sizden öðrenebiliceðim çok þeyler var benide aranýza alýrsanýz mutlu olurum
ismim UMUT can ankaradayým Ve bilgisayar teknisyeniyim yasýmda 24

Dip not :
böyle bir site`ye emeði geçen herkeze Çok tþk ederim Ýyi günler. Bide saðlýklý günler.

Set by UMUT_cAN ®
mimar
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 35

« Yantla #1 : 24 Eyll 2007 - 12:15:27 »

Hoþgeldiniz. Geçmiþ olsun. Doðrusu takdir ettim sizi. Kýz arkadaþýnýz için çabanýzdan ötürü.
 Saðlýklar..........
aysetmy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #2 : 24 Eyll 2007 - 13:54:28 »

Hoþgeldiniz.Hayatda destegin önemini bilenlerden olmanýza sevindim.kýz arkadaþýnýza vereceginiz destegin önemi o kadar büyük ki.Hep mutlu olmanýz dilegiyle.Saglýkla kalýn...
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #3 : 24 Eyll 2007 - 14:54:51 »

merhaba umutcan... ne mutlu bize senin gibi bir arkadaþ kazandýk... kýz arkadaþýna destek olman bizi inan çok mutlu etti... pazar günü yaptýðýmýz ankara buluþmasýna kýz arkadaþýnla birlikte keþke gelmiþ olsaydýn... bizde kendisini tanýmýþ olurduk... neyse kýz arkadaþýna çoookkk geçmiþ olsun ve senin gibi bir arkadaþý oldugu icin çok þanslý... hep mutlu kalmanýz dileðiyle...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #4 : 24 Eyll 2007 - 15:16:45 »

Hoþgeldiniz, kýz arkadaþýnýz da gelcek mi??yada sitemizde mi??

saðlýcakla tebessümle kalýn...
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #5 : 24 Eyll 2007 - 15:23:41 »

hoþgeldin umut (ama kimseyi dövme tamamý )

UMUT_cAN
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #6 : 24 Eyll 2007 - 17:05:38 »

Tþk ederim ARkadaslar

Set by UMUT_cAN ®
cesi
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 4331

« Yantla #7 : 25 Eyll 2007 - 09:50:22 »

Hoþgeldin umut

Hayat üçbuçuk ile dört arasýndadýr ya üçbuçuk atarsýn ya da dört dörtlük yaþarsýn!!
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #8 : 25 Eyll 2007 - 23:15:01 »

Umut can hosgeldin dior gözlerinden öpüyorum...basýmýzýn üstünde yerin var...Arkadasýna geçmiþ olsun diorum...

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #9 : 26 Eyll 2007 - 10:26:33 »

umut hoþ geldin aramýza kýz arkadaþýnada geçmiþ olsun. onunlada tanýþmak isteriz

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #10 : 26 Eyll 2007 - 13:13:12 »

hoþgeldinnn aramýza... çok takdir ettim seni kýz arkadaþýn çok þanslý çünkü herkes bu kadar anlayýþlý olmuyo.. kýz arkadaþýnda üye olsun buraya onuda tanýyalým

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
zambak
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 102

« Yantla #11 : 26 Eyll 2007 - 23:47:37 »

hoþgeldin umut can...allah yardýmcýnýz olsun...buraya gelmekle çok iyi yapmýþsýn..o tesadüfleri yaratana hamd olsun :)kýz arkadaþýna çok geçmiþ olsun...baþýmýzýn üstünde yerin var...saðlýcakla ve sevgiyle kal...

dün gitti; yarýn gelmedi;ANI YAÞA...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #12 : 27 Eyll 2007 - 22:25:29 »

Umut can aramýza hoþgeldin.Kýz arkadaþýna verdiðin destek için sana MS li biri olrak çok teþekkür ederim.Ýnþallah sorunsuz ve iyi bir þekilde seyreder hastalýðý.Geçmiþ olsun.Kendisi de siteye gelirse çok seviniriz.Sevgi ve saðlýkla kalýn
bonnyn
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #13 : 28 Eyll 2007 - 00:45:00 »

sen mükemmel birisin bunu bil........... benim eþim bana ms hastasý olduðum için sýrtýný döndü ve biz þu an boþanýyoruz þu an aðlamak istiyorum sen kýz arkadaþýn için böyle giriþimlerde bulunurken eþimi düþünüyorumda kahroluyorum. ne olur hep böyle kal olurmu kýz arkadaþýný üzme olurmu inan o belkide senin sayende ayakta duruyordur. ikinizede mutlu ve saðlýklý günler diliyorum sevgiyle kalýn........

bonnyn
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

09 Ekim 2018 - 19:40:02