Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
emes
15 Mays 2024 - 04:41:04 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: emes  (Okunma Says 10605 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« : 17 Eyll 2007 - 22:12:09 »

--------------------------------------------------------------------------------
uni 2.sınıftayım sol gözüm bulanık hatta çift göruyo anlamadımkı ne oluyo göz dr gittim dinlendirirci verdi :)yok geçmiyo yaklasık 4 ay gözluk kullandım sonra tekrar bı göz dr daha gittim oda bılemedı arkdsların ısrarı üzerine sonkez bı dr daha gittim nörolojiye sevketti mr çekıldı sonucuna baktım ms bıyolojı okumama rağmen bilmiyodum ms ne?daha o konuya gelmemıstık;-) sonra bos derken teshıs tam ms.kortızonla gözum duzeldı bıkac ay ıcınde vucudumun sol tarafında uyusukluk karıncalanma sonra konusma bozukluğu ailemi aradım ms miş dedim annem hemen ansıklopedıye bakar EMES dıye bulamaz:)her neyse duymamıstık tabı sımdıye kadar...bunların hepsını 1 sene içinde yasadım sonra allah a şükür hiç bi iz kalmadı dr atak olursa gel dedı iğne vs kullanmıyorum inşallah gerekte kalmaz 6 yıldır msle birlikteyiz  arada hatırlatıyo kendını tabı ufak tefek şeylerle...çok uzattım arkdslr farkındayım neyse...eşimin desteğiyle ms i yendiğimizi düşünüyorum inş...ms olduktan sonra eşim beni bırakmadı ve evlendıkten sonrada hiç atak geçirmedim allah a şükür dünyalar tatlısı bi kızımız var ve o bana herseyı unutturuyo...hepimize sağlıklı ve mutlu  günler arkdslr...
« Son Dzenleme: 30 Eyll 2007 - 10:51:57 Gnderen: nisa » Logged
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 17 Eyll 2007 - 22:31:02 »

Sevgili Pýnar aramýza hoþgeldin.Ýnþallah böyle sorunsuz bir þekilde eþin ve kýzýnla güzel bir hayat geçirmen dileðiyle....Sevgi ve saðlýkla kal
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 17 Eyll 2007 - 22:32:46 »

Aramýza hoþgeldin .Güzel ailenle beraber nice sorunsuz senelere 
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #3 : 17 Eyll 2007 - 23:20:05 »

aramýza hoþgeldin yazýnda güldürdün beni yaa  emes diye mi aramýþ annen çok tatlý yaa ... geçmiþ olsunn

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #4 : 19 Eyll 2007 - 11:43:17 »

geçmiþ olsun arkadaþým, o güzel kýzýnýda sizlerde baðýþlasýn Allah. Herþey gönlünce olsun... Aramýza hoþgeldin
ms-ra
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1326

« Yantla #5 : 19 Eyll 2007 - 11:51:16 »

gecmýs olsun   nýsa     aramýza hosgeldýn..gorusmek dýlegýyle 
mavera
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 10

« Yantla #6 : 19 Eyll 2007 - 18:55:52 »

geçmiþ olsun nisa.ALLAH hepimize senin gibi ataksýz günler nasip etsin.Kýzýn ve eþinle mutlu günler senin olsun.

görelim Mevlam neyler,neylerse güzel eyler............
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 30 Eyll 2007 - 10:49:10 »

iyi dilekleriniz için çok teþekkür ederim arkadaslar...allah hepimize ataksýz saðlýklý günler nasip etsin...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #8 : 30 Eyll 2007 - 11:49:03 »

Caným gecmiþ olsun,biraz gec yazýyorum ama assolisler sonradan cýkar dimi Kahkaha  inþallah hep böyle sorunsuz devam edersin iðne vs kullanmazsýn.

saðlýcakla tebessümle kal...
selimpolat
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 97

« Yantla #9 : 02 Ekim 2007 - 13:18:50 »

Geçmiþ olsun kardeþim. Rabbim sana da bize de acil þifalar versin...

Arkadaþlar yeni bir site kurduk  www.erkiletliyiz.biz  dostlarýn üye olmasýný rica ediyorum. orada nick'im selim
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #10 : 08 Ekim 2007 - 02:56:28 »

Moral ve Sevgi (MS)bakýorum bu ikisi sende zaten var Nisa...herþeyin yolunda olmasýnada çok çok sevindim...senin herhangibi tedaviye ihtiyacýn yokki caným sen tedavini zaten eþinden ve kýzýndan alýosun senýn tedavin Moral ve Sevgi...bu arada kýzýnýda Allah bagýslasýn...cok cok geçmiþ olsun dilior yüce rabbimden þifalar diliorum sevgilerle canýmcým...Milattan sonra mutlu yýllar Kahkaha

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 10 Ekim 2007 - 11:07:33 »

çok teþekkur ederým ýyý dýleklerýn için hepimize milattan sonra ms siz günler
« Son Dzenleme: 06 Mays 2009 - 14:40:48 Gnderen: nisa » Logged
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

09 Ekim 2018 - 21:21:20