Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MUTLULUK SENDROMU :)
15 Mays 2024 - 10:54:15 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MUTLULUK SENDROMU :)  (Okunma Says 12000 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 402

« : 15 Eyll 2007 - 15:06:38 »

yýl 1995... 15 yaþýnda çok aktif bir öðrenciyken 3 ay yataða mahkum oldum... ve bu 3 ay boyunca hastanede yattým... bi dünya test yapýldý ama malesef taný konulamadý... her MR sonucu birbirinden farklýydý... hastanede yattýðým süre içinde düzelmeye baþladým... herhangi bir tedavi almadan (kortizon hariç) çýktým hastaneden... tam 11 yýl boyuncaa taný konulamadý malesef her kapýsýný çaldýðým doktor bir sorun var ama ne olduðunu bilmiyoruz, beyaz cevher hastalýðý bu ama kesinlikle ms deðil dedi hastalýðýmýn ne olduðunu araþtýrýrken hiç atak geçirmedim 11 yýl boyunca sorunsuz bir hayat yaþadým... taki geçen sene arka arkaya 2 atak geçirene kadar... ilk geçirdiðim atakta hala taný konulamamýþtý ama ikinci ataktan sonra kesin taný kondu meðer ms miþim þimdi rebif kullanýyorum... kullanmaya baþladýðým ilk ay ufak bir atak daha geçirdim... iðnenin koruma etkisi en az 2 ay sonra baþlar dedi doktorum... þimdi gayet iyiyim... hayat kaldýðý yerden devam yani... bu arada msle bir problemim yok hatta seviyorum bile kendisini... bana hiç fark etmediðim bir çok þeyi gösterdi, sevdirdi... hatta ben yýllar önce bile ms den þüphelenilirken onun açýlýmýný soran insanlara mutluluk sendromu diyordum... ÇÜNKÜ BÝLÝYORUM KÝ BEN MUTLU OLDUÐUM SÜRECE O DA BENÝMLE BARIÞIK....
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #1 : 15 Eyll 2007 - 15:17:44 »

sLMM IÞIL  aramýza hoþ geldin ... öNcelikle geçmiþ olsun diyorum . ''Mutluluk Sendromu'' yakýþtýrmasý çok güzeldi ýþýl ms e yakýþtýrýlan en güzel isimlerden birisidir heralde . Ne güzel 11 sene ms olduðun halde atak geçirmemiþsin inþallah bir daha hiç atak geçirmessin. güzel dileklerimi iletiyorum sana hep yüzün gülsün hep sevgiyle kal...

aCiL ÞiFaLaR DiLiYoRuM ...
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 15 Eyll 2007 - 15:19:32 »

saðol arkadaþým... ben inanýyorum ki bir daha atak olmayacak hayatýmda sen de inan olurmu 
De-jA-Vu
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 9

Mesaj Says: 2092

aDaPTe_oLaMýYoRuM

« Yantla #3 : 15 Eyll 2007 - 15:28:48 »

ßir umuttu yaþatan insaný aldým elime sazýmýý ... ßelki saz almadým ama Ýnþallah olmayacak ýþýl umudumuz da ßu deðil mi ?
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #4 : 15 Eyll 2007 - 16:13:26 »

Iþýlcým hoþgeldin aramýza, çokk geçmiþ olsun, sende bu enerji, bu bakýmlýlýk, bu barýþýklýk olduktan sonra hiç biþi olmaz. atakmý oda neymiþ imkansýz bize atak fln gelmeyecek... yüreginin güzelliði yüzüne yansýmýþ arkadaþým kendine dikkat et ve hep mutlu ol, güzel yaþa, en önemlisi saðlýklý çooookkkkk güzel günler geçir )
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #5 : 15 Eyll 2007 - 18:37:11 »

Aramýza hoþgeldin Iþýl . Harikasýn  Nice 11 yýllar ataksýz
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #6 : 15 Eyll 2007 - 19:50:42 »

merhaba ýþýl hoþgeldin aramýza 10 numarasýn saðlýcakla tebessümle kal  arkadaþým...
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #7 : 15 Eyll 2007 - 20:28:21 »

Sevgili Iþýl gencecik bir kalbin yaþadýðý onca sýkýntýya raðmen sabýrlý olmasý beni çok sevindirdi.Allah bir daha hiçbir problem yaþatmasýn sana ve böyle devam etsin inþallah.Hoþ geldin aramýza.Sevgi ve saðlýkla kal.Hep ýþýl ýþýl kal adýn gibi
IÞIL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 15 Eyll 2007 - 20:39:05 »

arkadaþlar çok tatlýsýnýz yaaaa.... cidden saðolun... iyi ki gelmiþim aranýza...
aysetmy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #9 : 15 Eyll 2007 - 21:44:15 »

Aramýza hoþgeldin IÞIL.ms le barýþýk bir 11yýl geçirmiþsin.umarým bizi aydýnlatacak ýþýk bulunana kadar hep ýþýldarsýn.içindeki yaþam sevincinin ve umudunun hep ýþýldamasý dilegiyle saglýkla kal arkadaþým
ms-ra
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1326

« Yantla #10 : 15 Eyll 2007 - 22:02:29 »

hosgeldýn ýsýlll.....aramýza...gorusmek dýlegýyle...esra ben  Kahkaha
carpenoctem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« Yantla #11 : 23 Eyll 2007 - 21:04:27 »

Sadece mutlu olmayý baþarmýyor ayný zamanda mutluluk saçmayý da becerebiliyorsun Nice mutlu zamanlara...
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #12 : 26 Eyll 2007 - 15:17:09 »

aramýza hoþ geldin ýþýl kardeþ inþalla en yakýn zamanda iyileþirsin saðlýklý ve mutlu günler dilerim.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
zambak
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 102

« Yantla #13 : 26 Eyll 2007 - 23:26:48 »

ýþýlcým çok geçmiþ olsun...sizler böle pozitif olduktan sonra söylermisin bana kim durabilirki sizin karþýnýzda
bu sitedeki herkes öle pozitif ki inþ hep böle olur...rabbim acil þifalar versin hepinize;hepimize :)saðlýkla ve mutlulukla kal...sevgilerle

dün gitti; yarýn gelmedi;ANI YAÞA...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

17 Haziran 2021 - 09:17:29