Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

insan sütünden yapýlan peynir
11 Mays 2024 - 07:42:53 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: insan sütünden yapýlan peynir  (Okunma Says 5929 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« : 03 Nisan 2008 - 17:53:03 »

Ýnsan sütünden yapýlan peynir
Ýnsan sütünden yapýlan peynir ya da krakerler yemek ister misiniz? Olmaz demeyin, bu da oldu. Fransa\’daki Le Petit Singly, insan sütüyle hazýrlanan peynirlerini ve krakerlerini internette bir video ile tanýtýyor. Ýnsan sütünden yapýlan peynir fikri, duyanlarý ilk baþta þaþýrtýrken \’Gerçekten olabilir mi, tadý nasýl olur\’ dedirtiyor.

\"Annenizin sütü tadýnda süt ürünleri” ilk baþta çoðu insana korkutucu gelse de, ayný insanlar bir gün ineklerin sütünün bitmesinden de korkuyor. Videoda anne sütünden yapýlan peynir hakkýnda bilgi veren kadýn, \"Ýnsan sütü en iyi seçim çünkü kendi ailemi besleyebilirim. Ýnsan beyni için formüle edildi. Dünyada benzersiz bir tat. Zamanla insanlar sütlerini saðýp fabrikalara gönderecekler ve süt ürünleri üretecekler. Verdiðimiz sütler yine bize geri dönecek\" diyor.
Fransa\’daki Le Petit Singly insan sütünden peynir yapan tek yer. Ýnsanlar, daha güvenilir bulduklarý için çok yakýn gelecekte insan sütünden üretilen peynir, yoðurt gibi süt ürünlerini tercih edebilir.
Bana ilginç geldi bu haber paylaþayým dedim:))(m
canan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4377

« Yantla #1 : 03 Nisan 2008 - 18:36:00 »

çok ilginç  Masum

Ne cübbe giyerim ne külahým var,insanlýk kisvesi kýyafetimdir; ibadet sayarým dosta hizmeti,bu da göze çarpan kabahatimdir...
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #2 : 03 Nisan 2008 - 18:56:42 »

insan sütü pazarlana bilecek kadar çok olmaz eðer bir anne sütünü pazarlarsa kendi bebeðini besleyemez ve anne sütü yetiþkin bir insan için gereken besin deðeri ve yað oranýný taþýmaz bu biraz ütopik gibi geldi bana

suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 04 Nisan 2008 - 08:35:37 »

bencede ama düþünsenize öyle biþey olsa ne kadar ilginç olur dimi
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #4 : 04 Nisan 2008 - 10:39:45 »

kamusla ayný fikirdeyim

bir çok paraya ihtiyacý olan annede bu yolu seçip çocuklarýnýn anne sütünden mahrum býrakacaklar bence tehlikeli.

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
kamus
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 781

yaprak döker bir yanýmýz,bir yanýmýz bahar bahçe..

« Yantla #5 : 04 Nisan 2008 - 13:39:30 »

ben kýzýmý 6 -7 ay kadar emzirdim sonra ms çýktý ortaya ve tedavi süreci baþladý bu yüzden bu konda hassasým galiba yanlýþ anlama olurmu suzan sende yakýnda beni anlarsýn

suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 05 Nisan 2008 - 09:01:18 »

kamus ben satýlsýn demiyorum zaten sadece bana çok ilginç geldi ve paylaþmak istedim.buna bende karþýyým.anne sütü bence çok ama çok kýymetli birþey.allahýn vermiþ olduðu bir nimet.bebeðini doyurman için sana verilmiþ bir armaðan.bizde bunu kalkýp satmamýz nekadar doðru olurki.sakýn beni yanlýþ anlamayýn bende satýlmasýna karþýyým sadece okumanýz için yazdým.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

09 Eyll 2018 - 01:28:16